Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők/lányok, hogy viselitek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok, hogy viselitek, mikor az új pasitok egyszer csak előáll azzal, hogy ő szexelni akar veletek?

Figyelt kérdés
2016. okt. 23. 16:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

????


26N

2016. okt. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
nem tudom hogy viselik, de béna az, aki ezt így mondja, ahelyett hogy a tettek mezejére lépne, szépen csók, simogatás, taperolás, petting után a szexre térne.
2016. okt. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

1.


arra gondolok, hogy minden szép és jó, aztán ő meg értésedre adja, hogy testiséget is szeretne

2016. okt. 23. 17:10
 4/16 anonim ***** válasza:
35%
egész jól ;)
2016. okt. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Ezt elég szánalmas így átmenet nélkül bejelenteni. Jó esetben azért arrafelé halad a kapcsolat. Ha mondjuk a csaj kerüli hogy kettesben maradjatok, akkor rá lehet kérdezni hogy miért.
2016. okt. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez meg milyen újítás? Talán még ajánlott levélben is felkéred? Eddig még mindig jött magától a dolog. Pasiként, soha nem kérdeztem rá. Alkalmat megteremtem és tudja azt a nő mit is akar.
2016. okt. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Noblesse Oblige ***** válasza:
72%

És mi ezzel a gond? Ha én egy egészséges nő vagyok, akkor bennem is vagy nemi vágy, tehát maximum erkölcsi akadályaim lehetnek. De ha azok sincsenek akkor csapassuk 1000-rel a parit.

Ha viszont vannak erkölcsi gátlásaim, akkor megmondom a páromnak, hogy nekem nem jött még el az idő, és fokozatosan engedném a szexualitást a kapcsolatunkba, diktálva a tempót.


Ha viszont nem vagyok egészséges nő, küzdök az asszexualitással vagy frigiditással akkor én ezt már a legelején elmondtam volna a páromnak, mert a szexet nem lehet megúszni, elkerülni. Alap. És joga van hozzá, hogy eldöntse neki kell-e ez.

2016. okt. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
42%
Akivel nincs kölcsönös vonzalom, szex, és egyéb intim dolgok sem történnek, az nem a párod. Nem értem miért hívják kapcsolatnak az ismerkedési fázist.
2016. okt. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szánalmasnak tartom ha egy pasi kerek perec kijelenti, hogy ő szexelni akar. Ez gáz.

Ha ott tart a kapcsolat és megvan a kellő fizikai vonzalom akkor magától alakul a dolog, nem, hogy szóban kijelenti...

2016. okt. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%

A "minden szép és jó" részbe nekem beletartozik, hogy már szexelünk. Addig nem is tekintem a pasimnak, amíg nem voltunk együtt _úgy_ is.


Egyébként ha ezzel állna elém, akkor azt mondanám, hogy oké, akkor csináljuk, és elkezdünk szexelni. Mondjuk, szerintem is elég gáz, ha ezt így szóban kell megbeszélni és nem természetesen, tettekből és a kapcsolat/ismerkedés természetes folyásából alakul ki, de hát istenem, én sem vagyok egy nagyon csábos és titokzatos fajta, szóval nem problémáznék azon, ha esetleg ebből a szempontból bénácska.


Bár mellettem nem tudom, mennyire lenne rá szükség, ha én akarom már, akkor kérdés nélkül is rámászok, nem várok örökké, amíg ő magában tépelődik, hogy vajon kezdeményezhet-e már.

2016. okt. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!