Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Itt már csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Itt már csak az elválás a megoldás?

Figyelt kérdés
Kérek mindenkit ne nevessen ki vagy tegyen gúnyos megjegyzéseket. Megkértem a barátnőm kezét. Az esküvőt terveztük akkor lépett fel a probléma. Ugyanis nálunk falun (nevezzük a továbbiakban Gothem-nek), az a szokás hogy a leendő menyecske megy lakni a fiúnál. Szülei is hagyomány tisztelők, ennek menete szerint ment az egész lánykérés. Most viszont ő nem akar jönni lakni Ghotembe mert szerinte semmi lehetőség nincs itt és nem akar cseléd lenni nálunk! Tudni kell Ghotemről, hogy egy várás szomszédságában van és számos munka lehetőség van, a faluban és a városban is. Szüleim azt mondták éljünk magunknak úgy ahogy akarunk ők nem szólnak bele. Ha lesz enni akkor lesz ha nem akkor nem. Külön konyha, számlák stb. Én az ő falujába nem szeretnék menni, náluk meg pláne. Mert kint van a mezőn, buszok ritkán járnak. Anyja olyan sértéseket vágott a fejemhez ami minősíthetetlen minden téren ezért én sem akarok oda menni. Plusz itt a ház az én nevemen van, van egy kis gazdaságunk is (szüleim rendezik nem kell segíteni mert vannak munkások is)! Mit tegyek? el kell engednem őt?
2016. okt. 23. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Öööööö.... lehet, hogy furán fog hangzani, de ezt máshol úgy oldják meg, hogy vesznek egy kis házat, és oda mennek lakni. Esetleg a közeli városban bérelnek egy kis lakást, kezdetben az is tökéletesen megfelel a fiataloknak.


Nem tudom, Gothemben (vagy Ghotemben) hányat írnak, de 2016-ban abszolút igazat adok a barátnődnek, hogy nem akar az anyóssal egy fedél alatt lakni. Több válás oka, mint a megcsalás és az alkoholizmus együtt véve!


Ha te feltétlen ragaszkodsz ehhez az Amish világhoz, és ahhoz, hogy költözzön anyádékhoz, akkor keress céltudatosan olyan menyecskét a faluban, aki erre hajlandó puszta hagyománytiszteletből. Mondjuk lehet, hogy nehéz lesz közeli rokonok közt a házasságot engedélyeztetni, de az már megint más tészta.


(Belterjes suttyók...)


Üdv, egy faluból, 2016-ban!

2016. okt. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

Nos,ha te sem akarsz anyósékhoz lakni,akkor miért várod el,hogy a nőd menjen??

Vegyetek házat és költözzetek külön!

2016. okt. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés?

Éljetek boldogan.

Beszéljétek meg mit akartok és hajrá.

2016. okt. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%
3# mit nem értesz ezen? A kérdező ( már elnézést de egy begyöpösödött régimódi családból származik a csaj meg nem hülye hogy odamenjen anyóshoz.
2016. okt. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy milyen az már hogy az esküvő tervezitek és kb akkor kerül szóba hogy ide kéne jönnöd ám lakni hozzánk ? Pff.... Soha nem beszéltetek a terveitekről??? Hülye lennék másnál lakni mikor kettesben is lehetek a párommal.
2016. okt. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem Gothem nem is magyar település. A szokás régről jön amúgy, amikor még fontos volt megismerni a jövendőbelit, mert tudni kellett, hogy bírja-e a strapát. Szerintem, ha ez a szempont most nem fontos, akkor simán el lehet térni a szokástól és akár saját életet kezdeni, akár mindkettőtöknek otthon maradni jó lehet. Vagy teljesen külön menni. Ezek mind indokolható és értelmes választások. Ha nektek nem elfogadhatóak vagy a család kitagadna miatta, akkor viszont marad az elválás. Ennyi konfliktust én biztos nem vállalnék be.
2016. okt. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
A sajat elet anyukad szoknyajatol fuggetlenul meg nem otlott fel benned? Vagy az alatt tervezel meghalni is?
2016. okt. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
Manapság már egy épeszű ember sem lakik a szülőkkel házasság után. Én a saját szüleimmel sem laknék, nemhogy a barátoméval. De együtt élés nélkül (kettesben!) sem mennék hozzá senkihez.
2016. okt. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%

Én úgy látom, hogy ez csak neked lenne olyan fontos. Láthatóan a barátnőd sem akar anyósékkal egy fedél alatt lakni ( ez csak azt mutatja, hogy normális), és a szüleidnek sem fontos ez a "hagyomány" (szüleim azt mondták éljünk magunknak úgy ahogy akarunk ők nem szólnak bele.)


Tehát ha NEKED ez ennyire fontos, hogy ha nem költözik hozzátok inkább akkor szétmentek, akkor jobb is így.

(Megjegyzem a lány, jobban is jár ha így van.)

2016. okt. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sztem jól teszi a pàrod hogy nem megy oda lakni hozzàtok a màsik meg az hogy esetleg ugy hogy àtmenetileg menne valameikőtök lakni a màsikhoz míg nem tudtod egy külön lakàst venni!Keress olyan csajt aki majd feladja az eddigi életét hogy nektek cselédkedjen sok sikert!
2016. okt. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!