Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a legjobb megoldás ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb megoldás ha a jövőbeni terveink nem ugyanazok a párommal?

Figyelt kérdés
Neki meg van már a saját kis élete, munkája és azt gondolja majd ha végeztem a sulival összeköltözūnk, elvesz feleségūl, lesznek gyerekeink stb. De nekem kiskoromtól kezdve meg van az álmom és a tervem, kiakarok menni Amerikába au pair-nek és valahogy ott maradni (pl. Összeházasodni egy amerikaival). Betegségemből kifolyólag szūlni sem tudok,úgy terveztem örökbefogadok majd gyereket. Nem szeretném feladni ezt az álmomat, ez éltetett idáig, ettől az álomtól volt szines a világom! De a párom nem tud semmilyen idegen nyelven se, nem is szereti az angolt így megtanulni sem akarja, na meg nem tudom ő hogy jönne ki velem vagy hogyan tudnánk legálisan letelepedni (kb.sehogy). Amikor beszélek vele erről, terel, hogy ez még messze van hogy téma legyen... Mindamellett mindenki azt mondja nekem hogyha igazán szeretem, feladom érte az álmaimat. És ha én ezt nem akarom? Talán nem szeretem eléggé? :/

2016. okt. 19. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

egyébként közölted vele, hogy nem lehet saját gyereketek, csak örökbefogadott?

sajnálom egyébként ezt, hogy betegséged miatt így alakult :(


senki miatt ne add fel az álmaidat, valósítsd meg önmagad!


aki meg csak terelni tud, az nem érett egy hosszútávú kapcsolatra, mert akkor nem lehet vele őszintén és nyíltan bármikor és bárhol beszélgetni, mert csak a kifogásai mögé fog bújni!

2016. okt. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Van párod és összeházasodnál egy másik férfival. Ezek után megkérdezed, hogy "talán" nem szereted eléggé?

Az álmokat nem kell feladni, de a másikét is figyelembe kell venni. Elsőként, pl. kimehetnétek 1-2 hétre turistaként. Lehet, hogy neki is tetszene a környezet.

De azt mondom, hogy inkább hagyjátok egymást.

2016. okt. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
És "minek" a párod ha úgy akarsz kint maradni, hogy összeházasodsz valakivel?? Csak nekem nem áll össze ez a kettő?
2016. okt. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem kell kiforgatni a szavaimat! Nem akarok másik férfivel összeházasodni, azt mondom hogy ez volt a tervem, hogy egy amerikaival összeházasodok. Nyilván ez ugrott de az amerikai álom továbbra is meg van.


Első válaszoló: tud róla de mintha mindig elfelejtené...

2016. okt. 19. 20:58
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Ennyi ésszel ha ő is igazán szeret akkor feladja az álmait...ez hülyeség..ha még tanulsz akkor még benne van a pakliban az is hogy mire végzel addigra szakítotok...de ha nem akkor kompromisszumokkal meg lehet oldani..hogy itt is éltek egy darabig meg ott is..bár nem hiszem hogy belemegy. Ha igazán szeret akkor bele fog menni..így egyikőtök sem adja fel az álmait.
2016. okt. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 omba ***** válasza:
100%

Mitől a párod? Azt látom, hogy k._ra nem akartok egymástól semmit, ha meg mégis, azt totál leheleten.

Nem, nem szereted eléggé. semennyire se, ő se nagyon téged, ha ilyen apróság, mint a gyerekvállalással kapcsolatos problémád kimegy a fejéből.

2016. okt. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én meg ugy tudom hogy egy pasi miatt sem szabad feladni az àlmainkat!Egyépként ez ugy fog működni ha beadja a derekàt a pàrod és megtanul pl angolul kimegy veled amerikàba stb ha erre sem hajlandó akkor később mit vàrsz tőle vàrsz éveket rà hàtha megvàltozik!?Sztem csak az időded pazarlod rà keress olyan pasit akivel nem kell ennyit nyűglődni!
2016. okt. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A màsik hogy egy szerelmes férfi nem igy viselkedik mint a pàrod hidd el làttam màr szerelmes pasit azt még az sem tudja megàllitani ha a vàlasztottja szerelme több 100km -re lakik vagy külföldön !
2016. okt. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, eléggé megoszlanak itt a vélemények, főleg privátba, egyenlőre úgy vagyok vele, hogy amíg nem aktuális a téma, addig élem az életem, vele, mert boldoggá tesz, aztán ha aktuális lesz, újra elbeszélgetūnk erről.
2016. okt. 21. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!