Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon mit tehetnék ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit tehetnék ebben a helyzetben, melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Szóval, pár hónapja ismerkedem egy lánnyal, nagyon szép és kedves csaj. Igazán felkeltette az érdeklődésemet, és én is az övét. Kicsit jobban megismerkedtünk, főleg msn-en és elhívtam konkrét randira, amit teljesen pozitívan fogadott. Örült neki meg minden, de szólt, hogy mostanában kicsit elfoglalt, úgyhogy nem e halaszthatnánk el kicsit későbbre, és én mondtam hogy persze, nem gond. Mindennek már majdnem 3 hete, és szinte nem is hallottam róla. Nem tudom mire vélni a dolgot. Ennyire gyerekes lenne, vagy csak megijedt, vagy tényleg ennyire elfoglalt? Hmm.

Na és jön a bonyolult rész. Közben Megismerkedtem egy másik lánnyal, aki korban inkább hozzám illik, ő is gyönyörű lány, és szinte minden pozitívumot megtaláltam benne, de ő kicsit messzebb lakik, mint az előbbi. De mikor megláttam volt BUMM meg minden, és ez kölcsönös volt mint utóbb kiderült. Igazából nem tudom hogy melyiket válasszam, mind a kettő másmiért jó. Egy picit az utóbbi felé hajlok, mert végülis ő valamivel komolyabb gondolkodású, de az 1. lánytól is padlót fogok ha rágondolok...

Ha valami nem tiszta kérdezzetek... :D

Köszi a válaszokat.


2010. ápr. 26. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem amig semmi komoly mind a kettovel dumalgathatsz es meg randizhatsz is...de ez csak addig legyen igy amig nem egyik vagy masik csajt nem hujited.szoval ha az egyiknek azt mondtad h veled leszek es mar volt csok meg stb. akkor a masik csajjal mar ne talalkozgass:)
2010. ápr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
komoj*:))
2010. ápr. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sztem döntsd el, hogy melyik kell igazándiból.Vagy előtte kérdezdmeg az 'elsőszámű' lánytól, hogy akkor most mivan?!

És ha azt mondja hogy még mindig nincs ideje akkor várj rá ha neked ő kell.Bár szerintem kicsit nevetséges, hogy lassan egy hónapja nincs egy szabad órája.De ahogy gondolod.de tényleg nemszép dolog 2 lánnyal így játszadozni ugyhogy mindenképp válassz.

2010. ápr. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ennyire nem lehet az első elfoglalt, ha akarna veled találkozni akkor már szakított volna rá időt. Sztem 2.. de a kérdésedre már tudod a választ
2010. ápr. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

felre ertesek elkeruseert!

:)

en nem ugy ertettem h jatszadozzon velunk..direkt el is mondtam!

ismerkedni miert ne lehetne egyszerre mind kettovel?ez meg nem hujites:P

ha meg komojabbra fordulna normalis h csak az egyik lannyal maradna

2010. ápr. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
oké, de a komoly az ly.:)
2010. ápr. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
meg a hülye is
2010. ápr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
:'D
2010. ápr. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!