Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baromi mérges lett a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baromi mérges lett a párom, amiért az exem hozott haza, szerintetek jogosan?

Figyelt kérdés

Tegnap volt egy céges buli, és ott volt az exem is. Hajnalba lett vége, buszok már nem jártak, egy órát kellett volna várni az éjszakai járatra, és az exem fölajánlotta, hogy akkor haza visz. Hát én meg elfogadtam, mert így legalább nem kellett taxira költenem. És ezen a párom nagyon kiakadt, hogy hogy képzelem ezt, nem igaz, hogy másnál nem volt hely, meg miért nem taxival jöttem, biztos, hogy nem hátsó szándék nélkül akart hazahozni, és ha még egyszer ilyen lesz szakítani fog. Pedig az ég világon semmi nem történt, csak egyszer simogatta meg a combomat, de én rögtön ellöktem a kezét, és mondtam ha még egyszer megpróbálja kiszállok, és többet nem is próbálkozott. Ezt a páromnak is mondtam, és azt mondta persze, biztos végig rajtam volt a keze... És még most is be van sértődve, még szexelni sem akart, csak duzzog egész nap.

Szerintetek jogos, hogy egy ilyen semmiség miatt így kiakadt? Ti is így reagálnátok?


2016. jún. 17. 18:21
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem az a gaz, hogy eszre sem veszed hogy mennyire serto az a parodra mint ferfire nezve hogy beulsz az exed melle a kocsiba aki nekiall fogdosni teged, es meg csak nem is erted hogy mi ezzel a baj. Nekem se lenne kedvem hozzad nyulni egy ideig. Te barki melle beulsz? Es ha epp tetszik az illetto akkor fogdoshat is? Vagy mi?

En megvartam volna az elso buszt. Nincs okom ra hogy ilyen tiszteletlenul viselkedjek azzal az emberrel akibe elvileg szerelmes vagyok. Te mit szolnal forditott esetben?

2016. jún. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
16%
Lehet hogy mar ismer, ezert aggodik ha beszalsz valaki kocsijaba.
2016. jún. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 Lizus1 válasza:
29%
Hàt ne haragudj de teljesen igaza van simogatja a combod? Okè Hogy nem hagytad de a párodnak igaza volt jogos a sértődés...
2016. jún. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
44%
A joghoz nem értek, de igen, nagyon rosszulesne nekem is.
2016. jún. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
31%
En nem ültem volna be az exem melle. Igaza van a parodnak. De egyebkent meg nagyon egyszerű a helyzet. Most szepen gondolj bele, mit ereznel fordított helyzetben, es akkor mondd azt, hogy semmiség. ;)
2016. jún. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Hát de akkor az exemre kéne haragudnia, mert ő fogdosott engem, nem én őt!
2016. jún. 17. 18:29
 7/39 anonim ***** válasza:
68%
A párod idióta, nem várnám meg, míg ő szakít, én már erre a kifakadásra kitenném a szűrét.
2016. jún. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem fordított helyzetben toporzékolnál. Gondolj csak szépen bele és ezek alapján kérj tőle szépen bocsánatot. Nyugi, te gondolod rosszul.
2016. jún. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem az függ az extől is meg attól is hogy mikor voltatok együtt. Nekem volt hogy egy exem még hónapokig rám volt kattanva, az ő kocsijába alapból nem ülnék be, de ha beültem volna az akkori párom tuti kiakadt volna. (jogosan)

De ha pl most felnőttként beülnék egy olyan mellé akivel középiskolás koromban jártam (azóta is van közös baráti társaságunk, ahol nagyon ritkán összefutunk) a barátom kb semmit nem szólna hozzá.

2016. jún. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
78%
No, itt senkinek nem volt még féltékenykedő párja? :-) Csak fognátok ki egyet. Kérdező, emellett az ember mellett soha nem lesz nyugtod, soha nem fog bízni benned.
2016. jún. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!