Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány ma kijelentette: többet nem ír rám MSN-en. Hogy miért? Bővebben lenn

Figyelt kérdés

Szal azt jelölte meg okként, hogy eddig mindig ő lépett be hozzám (ez igaz is!) és hogy ez az egész 2 emberes, ha én nem írok ő sem.


Valóban ezért nem fog belépni többet hozzám, vagy ez kifogás inkább?


(azt tudni kell, hogy én azért nem írtam neki sosem, mert jól esett, hogy ő keresett mindig, hogy érdeklődött...)


Ezekszerint megunt volna, vagy magát az állandó belépkedést unta volna meg, esetleg hogy én sosem írtam rá, vagy ez csak maszlag?


2010. ápr. 26. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Bejön neked ez a csaj? Szerintem te bejössz neki.
2010. ápr. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
azt hiszi, hogy csak ő pedáloz utánad, de ha te is írsz rá, akkor tudni fogja, hogy téged is érdekel ő, törődsz vele, nem sz*rod le.
2010. ápr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én eddig azt hittem ,hogy a tetteimmel tudatom vele hogy fontos nekem....

- elkísérem buszra

- megvárom míg felszáll, és kifut a járata

- mindig úgy búcsúzom el tőle, hogy "Vigyázz magadra"


Ebből nem vette le volna, hogy én is érdeklődöm utána...?

2010. ápr. 26. 22:13
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy, wazzze...?!

Ha eddig nem jöttél volna rá, a csajok sem szeretnek feleslegesen teperni. (Az más kérdés, hogy az msn nem nagyon építi az emberi kapcsolatokat, sőt az ismerkedésnek sem ez a legjobb módja, de nem ez a lényeg.)

Az, hogy mindig ő írt rád, egyértelműen mutatja, hogy érdekled őt. Viszont te nem írtál neki sosem (ergo nem mutattad ki, hogy az érdeklődés kölcsönös), így ő elkezdte unni a banánt, és úgy döntött, hogy továbblép, és keres mást. A döntését veled is közölte.

Úgyhogy ha nem akarod, hogy elmenjen ez a szekér, írj a csajnak, szia, mizu, hogyvagy, van -e kedved talizni vmikor (remélem, a rövidítések passzoltak egy msn beszélgetéshez).

Remélem, elég szájbarágós voltam ahhoz, hogy megértsd, hogy mi a szitu....

2010. ápr. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jah, így már más a helyzet. Lehet, hogy neki ez az msnes dolog egyéni perverziója. A lényeg az, hogy ha kell a csaj, írj neki néha.
2010. ápr. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én ki nem állhatom az msn-t pont ezek miatt....csak tanfolyam alatt használjuk....
2010. ápr. 26. 22:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát ha találkozol vele gyakran akkor ki nem szarja le az MSN-t. Egy a lényeg, ne legyél se túl nyomulós, se teljesen nemtörődöm.
2010. ápr. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem elég mondani hogy utálod az MSN-t, nagyobb dolog annál NEM HASZNÁLNI. 18 évesen kezdtem, 21 éves koromra már abbahagytam, pont a félreértések/ilyesmik miatt. A telefon még oké, de AZ EMBER NEM ERRE VAN KITALÁLVA. Fel kéne írniuk a szerződésbe hogy a kommunikáció zökkenőiért, az ebből fakadó félreértésekért és az emberi kapcsolatok elsivárosodásáért felelősséget nem vállalnak. Bár az is lehet hogy benne van, de kit érdekel? Ne használd és kész!!
2010. ápr. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

És miért nem kérdezed ezt meg tőle????

Mondjuk személyesen...

2010. ápr. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát nézd. A beszélgetés 2 oldalú dolog, 2 ember közt zajlik. Én is zokon veszem, ha vkit mindig csak én szólítok meg. Akár legyen virtuális beszélgetés, akár valós.

Így ha vkire mindig csak én írok rá, egy idő után kezdem magam kényelmetlenül érezni, és egyszercsak többé nem lépek be. Várom, ő vajon érdeklődik -e irántam.

Ha nem, akkor veszett ügy, kár az energiáért.

Szóval sztem ne keress mögöttes tartalmat benne. Egyszerűen nyiss te is. Tudod, más embereknél is így van: hol az egyik kezdi a beszélgetést, hol a másik. :)

Üdv :)

(23/L)

2010. ápr. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!