Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokat csalódott vagy frissen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat csalódott vagy frissen megcsalt lányok, nem lenne jó stresszlevezetésnek ha Sub férfit megalázhatnátok, ledegradálóan bánhatnátok vele?

Figyelt kérdés
2016. okt. 26. 15:11
 1/10 anonim válasza:
90%
Ha most jól megrugdoshatnálak attól jobban lennék.
2016. okt. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem próbáltam. Engem is megrugdoshatsz. :)
2016. okt. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem, a szexet élvezni akarom, és ezt szerintem unnám.
2016. okt. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem tudnék így bánni senkivel.
2016. okt. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3-as szó sem volt szexről,ez nem erröl szól.No de mindegy, még mindig maradiak a nők,ismerik a szexet+most már nyitnak az anális szex felé aztán ennyi!
2016. okt. 26. 15:43
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kimagalsóan értékes ember lehetsz...
2016. okt. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1. szó sem volt szexről --

2. a nők,ismerik a szexet+most már nyitnak az anális szex felé aztán ennyi!


egyébként a szubság tényleg csak a szexről szól. azoknál a pároknál is, akiknél életforma és az ágyon kívülre viszik, a nemek ellentéte és az izgalom, azaz a szex a lényeg az alávetettségben.


ha valaki simán odaadó vagy csak a másik kedvét keresi, bátortalan, béna vagy nem tudja, mit akar, azt nem szubnak hívják.


nagyon tetszett, mikor itt írta valaki, hogy azt élvezi a szub nőkkel való együttlétben, hogy amúgy erősek, neki viszont önszántukból kiszolgáltatják magukat.


szóval vissza az alapokhoz: nem, nem esik jól bosszút állni olyanon, aki felkínálja a lehetőséget - ahelyett, akire tényleg haragszom.

2016. okt. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nincsenek szadista hajlamaim, úgyhogy nem. Legfeljebb azt akarnám megalázni, aki engem bántott, de ő meg nem hagyná magát. Aki nekem nem ártott, azt nem alázom meg, még akkor sem ha ő kifejezetten erre gerjed.
2016. okt. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg Sub Bass Monstert.
2016. okt. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tehát akit valami nem izgat az maradni? Hát te is nyitott vagy, mondhatom? Miért csinálna az ember olyat ami neki nem jó? Engem pl taszít, hogy másokat megalázzak vagy bántsak. Szerintem ez nem egészséges módja a stressz levezetésének és az sem teljesen okés aki élvezi. De hát ugye ma már nyitottnak kell lenni és mindent elfogadni!

Amúgy akár még érdekelne is egy sub férfi komoly kapcsolatban, de nem ebben a megalázós, bántós formában. Ráadásul attól, hogy én bántok egy férfit, még a többség, akiben csalódni lehet, nem fog megváltozni.

2016. okt. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!