Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párok! Nektek mennyire sikerül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok! Nektek mennyire sikerült a kompromisszum kötés a kapcsolat érdekében?

Figyelt kérdés
Minden érdekel. Mi volt a baj? Hogy oldottátok meg? Mennyire volt sikeres vagy épp nem sikeres. Mennyi idő után jutottatok el idáig? Szóval bármi érdekel ezzel kapcsolatban amit szívesen megosztanátok akár itt, akár privát üzenetben velem.

2016. okt. 26. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Bő fél év folyamatos veszekedés után úgy voltunk, hogy ha eddig nem szakítottunk akkor csak lehet helyünk egymás mellett. Kb minden baj volt, nem is értem hogy maradtunk együtt. A lényeg, hogy aztán elkezdtünk leadni az elvárásainkból, meghallgattuk a másikat és változtunk. Most már nincs annyi vita. Lényeg, hogy le tudjátok ülni beszelgetni. Nekünk ez egy darabig nem ment. De ritka az ilyen szerintem.Az első pali az életemben aki tényleg változott a kedvemért.
2016. okt. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekunk nem volt meg semmi komolyabb nezetelteresunk. Az aprobb dolgokban meg olyan termeszetesen es normalisan vitatjuk meg az egeszet, hogy nem erzodik kompromisszumnak. Komolyabb dolgokban altalaban viszonylag egy velemenyen vagyunk a parommal szerencsere.
2016. okt. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, hogy nagyon szerencsés helyzetben vagyok e tekintetben.

Egyrészt már elég jól ismertem a páromat, mielőtt összejöttünk, tisztában voltam a "hibáival" és az erősségeivel egyaránt és tudtam, hogy olyan ember, akivel meg lehet beszélni a problémákat, törekszik a változásra, fejlődésre. (Én is ilyen vagyok.)

Így aztán első pillanattól kezdve működik nálunk a hatékony konfliktuskezelés, problémamegoldás.

Másfél éve vagyunk együtt, és az a tapasztalatom, hogy csak azokat a problémákat nem tudjuk megoldani, amiről nem beszélünk. Volt már ilyen is, hogy valamit nem mertünk/akartunk elmondani a másiknak, de utóbb kiderült, hogy ez butaság volt, mert onnantól, hogy kimondtuk, gyakorlatilag meg is oldódott a dolog. Szerencsére mindketten nyitottak vagyunk a megoldáskeresésre, figyelembe vesszük egymás igényeit, érdekeit. Csak akkor vannak (kisebb) veszekedések, ha nem a valódi problémáról beszélünk, hanem valami másról. Ilyenkor mindig arra törekszünk, hogy feltárjuk az igazi okot, ami a konfliktust okozza. Megéri.

Minden egyes megoldott helyzet után úgy érezzük, hogy a kapcsolatunk egyre erősebb.

2016. okt. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!