Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátságból kapcsolat? Megvált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból kapcsolat? Megváltozhatnak a dolgok?

Figyelt kérdés

Van egy nő, meg egy férfi, pár éve barátok. Jól megvannak, gondolkodnak a kapcsolaton. Ha összejönnek, megváltozhat a kettejük közti viszony negatív irányba is? Pl. lehet olyan, hogy eddig egyik fél sem volt féltékeny, de amint kapcsolatba kerülnek, már egyből féltékeny lesz valaki (esetleg mindkét fél)? Vagy már barátként megszokták a helyzetet és ilyenkor nem jön elő féltékenység?


Megéri egy jó barátságot "feláldozni" egy kapcsolatra?

20-35 év közötti korosztályra gondolok.


2016. okt. 27. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor látnám ennek értelmét, ha mindketten többet akarnak a barátságnál, magyarul: fizikai vonzalmat is éreznek egymás iránt. Ha ez nincs meg, nem erőltetném a dolgot.
2016. okt. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az megvan.
2016. okt. 27. 19:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Én csak a 20-25 korosztályról tudok neked mesélni a saját példámon keresztül.

Az első kapcsolatom barátságból alakult ki. Nekünk minden tökéletes volt barátként, nagyon jóban voltunk, sokat beszélgettünk, mindent megtudtunk beszélni, jókat tudtunk hülyéskedni, sosem vitáztunk, sőt, még csak össze sem kaptunk semmin. Miután összejöttünk annyit változott a helyzet, hogy csókolóztunk és szexeltünk de minden más eltűnt és sokat veszekedtünk. Tehát nekünk ez nem jött össze, viszont ezek csak mi ketten voltunk, de mi nem működtönk együtt jól.


Míg a barátnőm és a mostani pasija is szintén barátság után jöttek össze.. Ők ovis társak voltak, egy nagy baráti társaságba tartoztak, mind a két félnek volt már kapcsolata korábban a baráti társaságon belül, azok nem működtek egy egymásra találtak és már több mint két éve együtt is vannak, minden a legnagyobb rendben van velük.


Tehát ez csakis rajtatok kettőtökön múlik, a ti személyiségeteken. Előre szerintem ilyen dolgokat nem nagyon lehet megmondani.

2016. okt. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha mindkét fél megfelelően kezeli a helyzetet akkor nincs ok a féltékenykedésre !Egy példa én és a pàrom is baràtok voltunk sokàig aztàn ugy gondoltuk hogy megér egy próbàt kb 1év és 2honap utàn volt az első komolyabb veszekedés ami majdnem szakitàshoz vezetett !Történ ugyanis hogy a kedves pàrom meglàtta egy buliban az egyik csaj haverjàt és utàna magasról leszart azt mondta hogy haza is mehetek és én meg felkaptam a vizet és azt mondta hogy ha elmerek hozzà menni akkor szakít én nem kerestem ő lehiggadt és kb pàr nap utàn ő keresett .Én voltam a féltékenyebbik de azért mert ő igy viselkedett!
2016. okt. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sok türelmet és kitartàst igényel de ha mindkét fél szeretik egymàst akkor könnyebben tul lehet lendülni a nehézsségeken!
2016. okt. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!