Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak miért akkor tudnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért akkor tudnak megölelni ágyban és simogatni ha szex kell nekik? Miért nem lehet szex nélkül is?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul esik!
2016. okt. 29. 14:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
39%

Te kib aszott hülye vagy, főleg mert nem érted hogy az emberek biológiai lények is. Nem csak rohadt édes kis lelkecskék vagyunk egy testbe zárva.


Neked ezt a sok idióta érzelmességet nőként az ösztrogén és az oxitocin nevű hormon okozza.

A férfiaknak pedig a simításra, érintésre, ölelésre a fa szállást a tesztoszteron nevű hormon okozza.


Nem mindent a logikus, emberi, értelmes, intelligens agyunkkal döntünk el az életben. Nem azért kell most hugyoznom, mert úgy döntöttem hogy hugyozni akarok, hanem mert az idegeim a húgyhólyagomban jeleztek az agyamnak, hogy vagy pisilek egy jól esően nagyot, vagy behugyozok. Ugyanígy nem azért áll fel a farkam a szép barátnőmre miközben simogatom és puszilom őt, mert ilyen felszínes mocsadék vagyok, hanem mert a heréimben a fizikai intimitás hatására megtermelt tesztoszteron mennyiség jelzett az agyamnak, hogy most dugni kéne a jó érzés érdekében.


Az az állat, aki a saját maga fizikai valóját letagadja

2016. okt. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
7%
# 11 Megaszontad. Bár, némelyeknek így is kihívás lesz megérteni.
2016. okt. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
92%

Rosszul választottál.


Ha jól veszem ki, nem a "férfiakkal", hanem a saját pasiddal van problémád. Az enyém mindenhogy szereti az összebújást, érintést, akkor is, ha aznap valamiért nem szeretkezünk. Sőt, szeretkezés után is.


Szóval beszélj vele, hogy több igényed lenne az ilyen érintésekre, mert mi nem fogjuk tudni megmondani neki helyetted. Ha meg nem változtat, akkor vagy elfogadod ezt és belenyugszol, vagy más pasi után nézel.

2016. okt. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
88%
Az én barátom nem ilyen egyáltalán. Szinte állandóan bújik, simogat, puszilgat vagy én hozzá, stb és nincs mindig szex. (Csak az esetek többségében :D) De pl egy filmet is összebújva nézünk meg miközben simogat és olyankor főleg nem a szex a cél.
2016. okt. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:

az en ferjem is ijen

es en megkerdeztem tole erre o azt felete hogy ugy nincs kedve mert csak felizgul es nem akar most szexelni

2016. okt. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Nem minden férfi ilyen szerencsére.

Először jobban meg kellett volna ismerni.

2016. okt. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
28%

"A férfiak miért akkor tudnak megölelni ágyban és simogatni ha szex kell nekik?"


Cserébe a végén pénzt adnak.


Vagy félreértettem a kérdést és csak szűklátókörűséged okán általánosÍtasz?

2016. okt. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Engem még a csók is beindít a párommal, szóval én inkább annyira másként nem igénylem, de jólesik persze.
2016. okt. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
14:+8 csak azt a részt hagytad ki, hogy attól me' feláll a farkad a tesztoszterontól, még nem kötelező szexelni. Mert akkor aztán tényleg állat vagy. Ja nem bocs, még azok is tudnak magukon uralkodni ha kell. És nem is az a baj, ha véletlen esetleg feláll közben, hanem ha valaki direkt, szándékosan, tudatosan csakis a szex érdekében hajlandó ilyen kedvességre. A kettő nem ugyanaz.
2016. okt. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
34%

"Ja nem bocs, még azok is tudnak magukon uralkodni ha kell."


Hát ez nem pont így van... :D

2016. okt. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!