Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen szerelem/szeretet?

Figyelt kérdés

Fiatal házasok vagyunk a férjemmel. Van egy hatalmas gondunk; én!

Mióta együtt vagyunk majdnem 7 éve, mindig is gondunk volt a szexszel, intimitással. Ő neki teljesen normális étvágya van én nekem viszont sose volt igazán. Mindig is azt gondoltam hogy én csak ilyen vagyok, alacsony a libidóm, mással ugyanúgy nem akarnék lenni. Mostmár viszont nem így gondolom. El tudom képzelni hogy mással is legyek és azt is hogy akarom, mivel önkielégítettem is rendszeresen..

Sose éreztem azt hogy úgy letépném a férjem ruháit és azonnal rávetném magam, de szexuálisan még hasonlót se. Mindig ő kezdeményezett, én meg belementem. Habár maga az aktust el tudom képzelni úgy hogy jó lehet (volt is sokszor) nem akarok csókolózni, kényeztetni meg ilyenek... neki pedig ez nagyon kell..

Amennyire nagyon szeretem egyikünk sem érti hogy lehet hogy nem érdekel szexuálisan, igazából mindig is így volt...

A tudat hogy elveszíthetem, vagy hogy ellököm magamtól pedig ő olyan szerelmes, kiborít...


23/L



2016. okt. 26. 12:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

Én se éreztem soha, hogy letépném a barátnőmről a ruhát és neki esnék. Ellenben ő is hasonló mint te, mármint ami te korábban voltál.


De ha a férfinek nincs vágya, és nem indul be, akkor a nő miért kellene, hogy beinduljon, mitől úgy értem?

Én normálisnak tartom, hogy nem indulsz így be a férjedre, hogy letépnéd a ruháit és rávetnéd magad.


Mivel ő se nagyon csinál veled ilyet, alapjáraton egy vadabb szexuális életre vágynál, amit írsz abból erre következtetek.


Én erről olvastam korábban egy cikket is, hogy mentette meg két ember házasságát a rendszeresebb szexuális élet. Minden nap elkezdtek szexelni, akkor is ha fáradtak voltak, kivétel nélkül minden nap, és teljesen megváltozott a kapcsolatuk.


Tehát én ezt tanácsolnám neked, hogy ha nincs kedved akkor is próbálj meg lefeküdni vele, mond hogy nyugodtan kezdeményezzen, sőt engedje el a fantáziáját tépje le a ruhádat, ha megkíván és másszon rád.


Hidd el utána neked is változni fog a felé való viszonyod, ez egészen biztos. Persze nem biztos, hogy ez lesz a megoldás nálatok, de úgy gondolom vesztenivalód nincs :)

2016. okt. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy nekem ahhoz semmi kedvem hogy letépje a ruháim vagy hogy szexeljünk.. ő neki amúgy sokszor volt olyan hogy rámnézett és vitt volna a hálóba.. ( sokszor mondta is )
2016. okt. 26. 12:54
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
Gondolom első pasid ha 7 éve vagytok együtt. A saját idődet húzod ha veled maradsz. Miért kellett összeházasodni ha nem egyeztek szexuálisan? Meg fog csalni ha nem hülye. Másak az igényeitek. 23 éves vagy mint én, a fiatalságod megy el melletted ha nem hagyod el. Hihetetlen hogy ezt nem látod, ha mást kívánnál.. és ezt írtad ... akkor nem veled van a gond.
2016. okt. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Akkor nem lehet, hogy az áll a dolog hátterében, hogy nem volt kedved korábban, és úgy érezted ez már egy kötelesség, esetleg volt hogy kedvére tettél régebben. Egyre jobban kezdted kerülni a vele való szexet, és már csak azért kerülöd, mert összekötötted vele egy rossz dologgal?


Nehéz eldönteni, hogy ez egy pszichés dolog és magát a szexet kerülnéd vele, mert valahogy fejben összekötötted ezt azzal, hogy ez valami rossz ami neked nem kell. Vagy tényleg egyszerűen neked semmit nem jelentett.


De eddig 7 éven keresztül tévhitben lettél volna, és most döbbentél rá, sokkal nagyobb lenne a szexuális étvágyad, csak rossz emberrel voltál?


Nagyon fura helyzet

2016. okt. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Közös gyerek van?


Ha nincs,akkor jobb, ha elváltok szépen,békében.

2016. okt. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Pont az a baj, hogy nálad ez csak szeretet... A szerelemhez az is hozzátartozik, hogy megőrülsz a másikért testileg is, és nagyon kívánod őt. Szerintem szimplán csak még nem találkoztál olyan pasival, aki igazán beindított volna.
2016. okt. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Egyébként az is benne van a pakliba, hogy gondolom elkezdtétek 7 éve a szexet,vagy még korábban,mikor 20 év alattiak voltatok.Te nem voltál még megérve rá, sem a szexre, és puff már össze is házasodtatok. Most a házasságtól,meg a 7 éves párkapcsolatodtól függetlenül mondom neked jó indulatból, tényleg ne hidd, hogy ítélkezni szeretnék, DE nem voltál még megérve a szexhez lelkileg,agyilag. És hab a tortán, hogy ez miatt, nem is nagyon tapasztaltad meg, milyen is, amikor tényleg összeforr a férfi és a nő, a szerelemmel, egymást testileg és lelkileg is kívánva...(és ennek nincs köze a libidóhoz sem!)
2016. okt. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Te hozzámentél valakihez, akihez nem is vonzódsz??

Eléggé gáz a helyzet.

Szerintem mielőbb búcsúzzatok el egymástól.

2016. okt. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Igen, szerintem se voltam megérve rá. Ezt mondtam neki is. Az eszemmel tudom, és ő is hogy ez így nem jó. Folyton a csodára vártam/várok, de az elmúlt évek tapasztalatai azt mondják hogy nem lesz jobb. Ha van is szexuális életünk akkor se éreztem még hogy igazán kívánnám. Pedig jól néz ki; magas, helyes, szeretem a mosolyát.

Már többször elhatároztam hogy a szakítás lenne a legjobb, de mindig visszatáncolok mert ha arra gondolok hogy elveszítem akkor összeszorul a szívem, magányosak leszünk mindketten, pedig együtt is lehetnénk. Hogy dobhatnék el magamtól így valakit aki csak szeretni próbál engem?

2016. okt. 26. 13:33
 10/15 A kérdező kommentje:

Ja, azt hozzá kell tenni hogy sokszor volt is belőle mindig veszekedés ( még mikor erről nem tudott) hogy miért nem közeledek, csókolom meg meg ilyenek.

Puszival meg öleléssel nincs baj de hát na, nem 10 évesek vagyunk :s

2016. okt. 26. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!