Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megerőszakolt a volt párom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megerőszakolt a volt párom. Azóta úgy összszűkültem, hogy képtelen vagyok együtt lenni a párommal. Előfordulhat, hogy örökre így maradok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 27. 17:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
56%
Hogyhogy összeszűköltél???
2010. ápr. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
100%
Legalább lesittelték a puhaphöcsüt?
2010. ápr. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz kéne menned ha egyedül nem tudod megoldani. Mármint pszichológushoz.
2010. ápr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
meg szntem elmehetsz nőgyógyászhoz is,hogy ő mit mondana
2010. ápr. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
7%

GYÁÁÁÁÁÁÁ!

Tudod ez egy természetes folyamat.Most hogy hánytatott a sors,szuperhőssé válsz,ami mindenkit megerőszakol aki az útjába áll!Szerintem erőszakold meg úgy ötször,hatszor zsinórban,hogy beszarjon a fájdalomtól!

2010. ápr. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Mármint, hogy görcsölsz előtte, mert stresszelsz? :(
2010. ápr. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

1.Nem jelenthettem fel, mert skizofrén.

Azonkívül szólt volna a haverjainak, akik persze megölnek.

2. Voltam pszichológusnál, de csak rosszabb lett.

3. Szűkülés alatt azt értem, hogy az ujjai sem férnek be.

Többen mondták a környezetemben, hogy adjam fel és törődjek bele, hogy soha többé nem lehetek együtt senkivel. Azt mondták, gondoljak arra, hogy milyen jó orgonista vagyok és abba fektessem az energiámat.

2010. ápr. 27. 17:29
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
3. válaszolónak van igaza. Olyan lelki sebet ejtett rajtad amit valószínű csak külső segítséggel tudsz megoldani
2010. ápr. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Ja és nem görcsölök, csak rosszul forrtak össze a sebeim.
2010. ápr. 27. 17:31
 10/23 anonim ***** válasza:

Sebek? Akkor nem inkább nőgyógyászhoz kellene menned? Nem vagy túl lelkes. Megpróbáltál már mindent?

Amúgy meg érdekes módon akivel ilyen történik annak mindig valami vadállat gyilkos a párja... Nem lehet hogy inkább csak félnek ilyenről beszélni?

2010. ápr. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!