Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Emiatt felboritani mindent?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt felboritani mindent? Annyira elegem van.

Figyelt kérdés

Röviden es tömören:rossz a szex a párommal! Nah de hogy valami elozmenyt is lassatok. Régóta vagyunk együtt, sőt, nyáron megkérte a kezem. Nagyon szerelmesek vagyunk, mindig is kitűnt a kapcsolatunk, mert több, mint 10 eve vagyunk együtt!Tini korunk óta egymás nyakán logunk, de ezt jó értelemben mondom. Elvalaszthatatlanok voltunk. Most is, csak van valami, ami engem egyre inkább letör. Nagyon nem tudunk az ágyban közös nevezőre jutni. :'( Tudom most megfogalmazodik a kerdes, hogy erre 10ev utan jottem ra?Nem. Mar az elso hónapokban, majd 1-2 evben kiderült, ugyanis mar a kapcsolat elejen sem volt nekem jo a szex vele. Jobban mondva baromi jól esik a szeretkezes vele, de nem tud kielégíteni. :'( Éveken át igy voltam, mert egyszeruen annyira szerelmes voltam Belé, h nem tudtam volna emiatt elhagyni. De kezdek belefaradni, mert a helyzet valtozatlan. Egyszeruen nem megy. Nagyon hianyzik már egy igazán jó szex, egy szenvedélyes este, 1-2 óra tartalmas es minőségi szex.Elsieti a dolgokat, nincs benne annyi szenvedély, mintha mindig csak gyorsan el akarna jutni a csúcsra, aztan kesz is. De nekem az a 10-20 perc semmire nem elég es folyton csak ott maradok, mint egy használt valaki. Mármint nem kihasznal szex téren, csak en erzem mindig ugy, hogy nah, neki megint megadtuk ami kell, én meg itt fekszem, es állandóan arra gondolok, mennyire akarnám, és nem igaz, hogy rohadtul nem tűnik fel neki, hogy nekem ez volt egy eget rengeto dolog. Nagyon feszült es ideges vagyok olyankor mindig utána. Mert nagyon felizgat, aztan úgy van vége az egésznek, hogy úgy is maradok, a nap meg menjen tovább. Beszéltünk mar erről, veszekedtunk is nem egyszer emiatt, mégis ugyanolyan minden. Most is nagyon le vagyok törve, mert tegnap este szintén... Nem akarom igy leelni az életem. De dobjak el egy 10 eves kapcsolatot, bonstak fel jegyesseget, mert nem tud mit nyujtani az agyban?:( Elegem van ebből a témából, sokszor arra gondolok, jó, akkor beerem ezzel, nem fogok a szexre gondolni, nem akarom csinálni, jó nekem anélkül is. De hat igy csak nem élhetek egész eletemben...


L


2016. nov. 1. 11:05
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

Először is muszáj lenne beszélned vele. Mondjuk nehezemre esik elképzelni hogy tíz év alatt nem volt róla szó, de nem említetted a leírásban.


Ha pedig ez sem működik akkor szakemberhez kell fordulni.

2016. nov. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha beszéltetek róla és ő nem változtat, csak a saját igényeit nézi, akkor önző ember és sajnálom, h a 10 év sem nyitotta ki a szemedet! Nem fog változni! És aki ebben önző, h nem nézi a párja igényeit csak a magáét, az az élet más területén sem fog előtérbe helyezni... Még MOST kellene kilépned a kapcsolatból ,minth a "10 év és a közösen megélt emlékek" miatt belefutni egy házasságba, ami előreláthatóan válással fog végződni! Jobbik esetben közös gyermeket nem vállaltok, ha már most nincs meg egy szerintem alap dologban az összhang! Nem is próbál változtatni és ez a legszomorúbb!


Az én páromnak is voltak ilyen húzásai, h olyan dolgokat csinált ,amik nekem nem tetszettek, elment egy időre a kedvem a szextől is. Megbeszéltem vele,de idő kellett utána, h újra eltudjam magamat engedni és azóta odafigyel az igényeimre és én is az övéire így meg van az összhang. A lényeg, h senkinek sem szabad önzőnek lenni, annyit kell adni amennyit te kapsz és nincs szomorkodás! Ha meg nem működik a kompromisszum, akkor mire vársz? A csodára? Mert a csoda 10 év alatt sem jött el, és gondolod megéri már erre várni?! Inkább szakíts, még ha "csak" a szex miatt is, minthogy boldogtalan légy életed végéig!

2016. nov. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
1# kommentáló, máskor olvasd is végig a sztorit normálisan: "Beszéltünk mar erről, veszekedtunk is nem egyszer emiatt, mégis ugyanolyan minden." !
2016. nov. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

#3


Jogos, elnézést a végefelé már lankadt a figyelmem. Ezesetben érdekelne az ő álláspontja a dolgról.

2016. nov. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 Titusztitusz ***** válasza:
43%
Én a helyedben AZONNAL kidobnám ezt a szexben tehetségtelen,és ráadásul önző illetőt...
2016. nov. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
3# én is azonnal ezt a "beszéltünk erről" részre összpontosítottam, h megtalálom-e a szövegben... :D Azért jegyeztem meg ennyire, h benne van :D
2016. nov. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
ma 11:18-as választ a 4# kommentre szántam, nem a 3-nak :D bocsi, javítva!
2016. nov. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon egyszerű a dolog. Ültesd le, amikor semmi mással nem foglalkozik, nézz a szemébe és mondd el, hogy úgy telt el ez a 10 év, hogy a te igényeid mindig alul maradtak ezen a téren és úgy érzed, hogy nem bírsz ki újabb 10 évet ugyanígy. Nem szeretnéd elhagyni, de valljuk be a szexuális hiányok előbb utóbb ott csapódnak le, hogy az ember más karjában köt ki. Na jó, ezt talán inkább mégse említsd meg, de szerintem ez tény.


Akárhány év is van mögöttetek igenis beszélnetek kell a problémáról és neki kell esnetek felfedezni a másik testét. Az, hogy az az érzésed, hogy gyorsan túl akar lenni rajta, lehet hogy valós... Ez viszont szintén nem normális, vagy is ő is mondja el, ha valami nem jó neki és te is irányítsd rá, hogy hogyan élveznéd jobban, mi segítene abban, hogy te is eljuss a csúcsra.

Valószínűleg félresiklott anno a kommunikáció köztetek, a nagy szerelemben legyinthettél, hogy nem baj, hogy neked nem volt jó, legalább neki igen, ő pedig ebbe beletörődött és így él. Nem a szakításon kell gondolkodni, ha amúgy jól megvagytok, hanem felnyitni a szemét, hogy aranyapám ez így már nem működik. Nehéz lesz megmagyarázni, hogyha 10 évig működött, akkor most miért nem, de én nem gondolom, hogy a menekülés lenne a megoldás erre a problémára.

2016. nov. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Én mindig próbáltam neki jelezni, már mindent megpróbáltam. Amikor egész nap külön vagyunk, smst irok neki, hogy hiányzik, hogy megcsokoljon (az is nagyon ritkan van, hogy csokolozunk, inkabb csak szajra puszi napi 1szer kb.), meg mindig mondom Neki, hogy annyira vegigcsokolnam a testet, akkor is csak elmosolyodik es ennyi. Sosem vagja le, hogy epp azert mondom, mert kívánom. A esetek 99%ban en kezdeményezek, annyira hiányzik az is, hogy ő jöjjön hozzám oda amiatt...Már meguntam, hogy nekem kell egy férfit kérnem rá, ő sosem jön oda ilyen szandekkal, pedig azert jól esne. Neha ugy erzem megalázom magam, mert sirok előtte, amiert hiányzik a szex. Nokent nagyon rossz érzés nekem, hogy egy pasinak sirok amiert nem adja meg ezt. Mintha felkinalnam magam... tiszta gáz, pedig sokszor már tényleg azt csinalom. Szanalmasnak erzem magam.
2016. nov. 1. 11:27
 10/31 anonim ***** válasza:
Ez kuka. Eddig is felesleges volt erolkodni. Nem tudtok egyutt mukodni ferfikent es nokent. Beszelgeteshez meg egymas nyakan logashoz meg nem kell ilyen parkapcsolattal megnyomoritanod magadat.
2016. nov. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!