Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm önző velem szemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm önző velem szemben és egyáltalán nem tisztel meg, tehetek valamit amivel ez megváltozik? 19/f

Figyelt kérdés

már 8 hónapja vagyunk együtt és most amikor problémák léptek fel a családjánál egyre rosszabbul viselkedik velem. Nem hallgatja meg az én problémáimat lekezel, trágárul beszél velem és nagyon sokszor elkuld a francba. Persze ezt facebookon teszi.. Önző velem szemben, ha nálam alszik nem hajlandó átjönni csak ha értemegyek kocsival. Alig tett értem bármit is,de mikor együtt vagyunk viszont nagyon jol kijovunk nevetunk és persze a szex is jo vele. Akkor minden rendben de amugy nagyon nem...

Mit tudnék ennek fényében tenni,hogy megváltozzon,tisztelettel beszéljem velem?

És ne legyen egyoldalú a kapcsolat?


Köszönöm az építő hozzászólásokat:) sokat jelentene:)


2016. nov. 1. 23:04
 1/7 azért mert sajt válasza:
43%

Haver ugyanebben a cipőben járok, csak én 16 hónapja vagyok vele :) Neki is családi gondok stb, flegmul velem, eddig tűrtem..

Holnapra terveztem a szakítást.

2016. nov. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem lehetne ráébreszteni őket arra,hogy valamit nagyon rosszul csinálnak? pont ilyen esetben kellene legjobban megtisztelni azt aki mellettuk van....:/
2016. nov. 1. 23:13
 3/7 azért mert sajt válasza:
Nem hiszem.. :/ Plusz, én kitaláltam a FB jelszavát, és rájöttem hogy mással kavar a hátam mögött (amit gyanítottam), de ez már csak a ráadás.
2016. nov. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is azt gyanítom, hogy van valakije vagy már nem szeret. Esetleg elvárja hogy te mondd ki a szakítást, ilyenre is van példa sajnos. :/


23N

2016. nov. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát a lany valoban nem tisztel nagyon jol gondolod, es ugyanakkor nem is szeret.

Arra vagy neki jó, hogy legyen kivel szórakozni es neha napjan tojózni egyet, ha épp kocsival elmesz erte, mert annyira mar nem erdekled, hogy magatol elmenjen es energiát forditson rád.

Én az ilyen nőtől úgy megszabadulnek, hogy csak repülne, vagy max ingyen dugásra elhoznam de nem tartanam többre ennél.

2016. nov. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Az úgy gondolom senkiben fel sem merül, hogy szerencsétlen lánynak a családi problémák (főleg, ha még otthon él az említett családdal) lelkileg megterhelőek, ezért amikor otthon van velük (amikor facebookon beszéltek pl), akkor frusztrált, stresszes, zavarja az otthoni helyzet, és minthogy velük/rajtuk keresztül nem tudja ezt levezetni, valahogy a feszültség utat talál magának. Erre bizonyíték pl amikor együtt vagytok, és minden rendben van. Most egy nehezebb időszakot él meg az életében, és nem az jön le, hogy te ebben nagyon segítő társ lennél. Ha nem érzi magát támogatva, akkor meg egyenes út vezet ahhoz, hogy kiszeressen belőled, egyoldalúvá váljon a kapcsolat, és "tiszteletlen" legyen veled. Egyszer próbáld ki, hogy esetleg értelmes felnőtt emberként kezeled, és nem tiszteletet vársz, hanem mondjuk kiérdemelsz. Nagy különbség.
2016. nov. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó!: Viszont a nők minden körülmények között elvárják a tiszteletet, akkor is ha a férfinak vannak időnként nehéz időszakai. Akkor egy férfi miért is ne várhatná el fordítva?. Ne gyere már itt te is az erkölcsi kioktatásoddal, mert mialatt a nők többsége elvárja, hogy a férfi felnőttként viselkedjen minden körülmények között, azalatt a nők egy részében is azért van gyerekes hajlam tisztelet a kivételnek.

Viszont a kérdezőt azt mindenesetre nem irigylem.

2018. jún. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!