Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem a barátom, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátom, de furcsán viselkedik, miért?

Figyelt kérdés

4 évet voltunk együtt és 3 hónapja szakított velem, mert sokat veszekedtünk (úgy éreztem elhanyagol a haverok miatt). Akkor azt mondta nekem, hogy időre és egyedüllétre vágyik, és elég durván elküldött. Közben még néha írt meg telefonált, de semmit nem akart, ő akart találkozni, mégis távolságtartó volt. Utána én elutasító lettem vele és elkezdett sűrűbben hívni, írni, még be is állított hozzám. Sírt, meg azt mondta, hogy ő már látja a saját hibáit, amiket elkövetett, de fél hogy én nem változnék... Elmondtam a dolgokat,amiket én hibáztam, egy csomót beszéltem erről, ő meg szinte semmit nem mondott (mit csinálna másképp, hol érzi magát hibásnak, stb), csak ennyi hogy ő már tudja... Utána még megint összefutottunk, de megint nem hozott fel minket, csak hogy látni akart meg hogy vagyok, így elküldtem, mert attól félek csak azért csinálja mert nem talál mást... Aztán egy közös ismerős által megtudtam, hogy hát csajozik, de állítólag nem tud nyitni más felé, mert mindig rám gondol, de hogy látja hogy én is bulizok, meg milyen jól érzem magam, meg elküldtem, nem veszem fel neki a telefont, akkor majd túl lesz rajtam, én meg majd találok mást...


Most ez mi? Ő szakított, durván elküldött, nem akarta velem megbeszélni, 3 hónap után se, bocsánatot se kér, csak annyit mond, hogy hiányzom neki, de amúgy semmi... Volt már olyan hogy szétmentünk, csak akkor én futottam utána, ajándékok, szerelmeslevél, kb könyörögtem neki és úgy békültünk ki, ő sose "küzdött" értem komolyan, mert én mindent megbocsájtottam neki, nem tudtam meglenni nélküle 1 napnál tovább... És most nem igazán értem, hogy mit akar... Mert én még szeretem őt, de ha így visszamegyek hozzá, akkor semmi nem fog változni, soha nem fog megbecsülni...


2016. nov. 2. 20:52
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja igen, és ez a közös ismerős azt is mondta neki, hogy "A Zsófi (én) lehet arra vár, hogy bocsánatot kérj és visszahívd." Az exem meg azt mondta, hogy "Nem hiszem, elvan nélkülem."
2016. nov. 2. 20:57
 2/3 anonim ***** válasza:
Az elején rontottad el akkor kellett volna már dobni és hagyni a fenébe !Am ez egy taktika sztem megszokta hogy te futottàl utàna és azt gondolta hogy ha szakít veled akkor te még mindig futni fogsz utàna és könyörögni !Fényezi az egójàt hogy egy nő futsz utàna !
2016. nov. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetből vagyok kijövőben én is, mint te.


A volt barátom többször is szakított velem indulatból, majd utána mindig visszaédesgette magát (igen, naiv voltam, mert nem kellett sokat küzdenie). Kettő után még azt mondtam, jó, megváltozik, próbáljuk meg (közben volt egy hónapos, majd a második alkalommal kb. egy-két hetes szünet), bizonyos dolgokban javult is a helyzet, de már nem volt ugyanolyan a kapcsolat.


Aztán harmadjára is elöntötte az agyát valami, miközben nagyon jól tudta, hogy mivel okoz nekem épp fájdalmat (szóval nekem lett volna jogom kiakadni, de én meg szerettem volna beszélni), mégis megtette... Megint szakított. Végül én is úgy láttam, jobb nekünk külön - pont ezek miatt -, így közös megegyezéssel váltunk szét.


Azóta több mint két hónap telt el, október elején még azt mondta, most már tudja, hogy mennyi mindent nem adott meg nekem, és helyre akarja hozni, még mindig szeret és hiányzom neki... Mondanom sem kell, ugyanúgy nem tett semmit, még a találkozóig sem jutottunk el, de ezen már nem lepődtem meg.


Azt azért hozzátenném, hogy nem vagyok hülye, csak sajnos ki tud törni rajtam a "Terézanya-effektus", mert látom, milyen ember ő a szíve mélyén és sajnálom, hogy nem tud kibontakozni; valamint olyan nagy dráma sosem volt köztünk (nem bántott, nem csalt meg), csak hajlamos indulatból döntést hozni és ha bármit is kell csinálni, nagyon passzív. Ezért volt nehéz elengednem, meg mert nagyon megszerettem, de már úgy érzem, képes vagyok rá. Sokkal boldogabbak a mindennapjaim, amióta külön vagyunk, végre magamra tudok koncentrálni és jobban kiteljesedek így egyedül, mint mellette tudtam.


Tedd fel magadnak a kérdést: Boldog tudnál lenni és biztonságban érezni magad hosszú távon e mellett az ember mellett? Másrészt: te egy előző szakításkor futottál utána, ő ugyanezt férfi létére nem képes megtenni?! (Pont mint az én exem, neki bármilyen gesztus nyálas...) Komolyan erre vágysz, aki még kimutatni sem képes, mennyire fontos vagy neki? Gondolkozz el ezen, kérlek.


Kitartást kívánok, és ha beszélgetni szeretnél valakivel erről, nyugodtan írj!


23/L

2016. nov. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!