Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha szakított velem, de ezt csinálja?

Figyelt kérdés

2 hónapja szakított velem a barátom, akivel 4 évet voltunk együtt. Elég furcsán váltunk el, én könyörögtem neki, sírtam, de őt nem igazán érdekelte, sírt ő is, de azt mondta, hogy vége van... Ekkor még írtam neki meg hívogattam, de eredménytelen volt, így abbahagytam. Aztán eltelt egy hónap és most ő ír, hív meg keres. De nem mondja azt, hogy menjek vissza hozzá, nem mondja azt hogy szeret... Volt hogy szó nélkül beállított, hogy csak látni akart, meg hogy hiányzok és nem tud másra gondolni, csajozni se tud így... Sírt és meg is ölelt... Nagyon rossz, mert még mindig szeretem, de fáj ez is, hogy ezt csinálja, mert még meg se próbált csókot adni, az érzéseiről meg végképp nem mondott semmit... Aztán mondta, hogy találkozni szeretne majd még velem, meg menjek át filmezni... Nagyon nehéz volt, de nemet mondtam, ő sírva elment. Utána meg még írt egy sms-t, hogy látja, hogy én már nem szeretem őt...


Miért csinálja ezt? És nekem mit kellene tennem? Szeretem még, de nem akarok a karjaiba rohanni, hisz ő dobott engem...


2016. okt. 28. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj át filmet nézni? Hmm. Egyértelmű mit akar.
2016. okt. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szeretitek egymàst, nincs kétség. De akkor lehet csak tiszta lappal ùjrakezdeni, ha mindketten felvàllaljàtok és kinyilvànitjàtok az érzelmeiteket a màsik fele. Ehhez beszélgetni kell. Igy csak kinszenvedés.
2016. okt. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Sztem szeret és megbànta hogy szakitott veled !Azt hogy nem adott csókot meg nem adta jelét mert ideges és feszült volt nyilvàn vàrta hogy te lépj valamerre te adj neki csókot mondjuk ha ő szakitott veled akkor neki kellene elmondani hogy mi volt az oka mi volt a probléma kettőtök között!
2016. okt. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Újra ne kezdd vele, teljesen felesleges. Ugyanoda lyukadnátok ki, pluszban ő most téged meg akar dugni és ennyi.

Átmész filmezni, jól megkúr - meg még ahányszor engedsz neki -, aztán talál egy csajt és dob.


Komolyan ezt akarod?! Ha igen, futás - én nem aláznám meg magam ennyire.

2016. okt. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak!Hasonló helyzetben voltam mindt te!Akkor én visszafogadttam,s utánna úgy itthagyott,h csak egy levél várt otthon.Hidd el,nincs értelme.Tedd túl magad rajta.Ne hagyd ,h úgy bánjon veled ahogy neki épp kedve tellik... Aki 1x így ott tudod hagyni,megint megteszi.
2016. okt. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A fura az egészben hogy nem mondta hogy menj vissza hozzà vagy hogy próbàljàtok meg vagy hogy ő ujra akarja kezdeni !A film nézés is gyanus sztem megdug aztàn folytatja a kis életét nélküled !
2016. okt. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!