Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnál, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnál, ha a párotok azt mondaná?

Figyelt kérdés

...hogy nagyon jól nézel ki, jó veled, de nem akar már másik kapcsolatot keresni, ha nem működik köztetek, mert nincs hozzá kedve, se ideje, se energiája.


Kicsit úgy érzem, mintha azért lennék vele, mert csak úgy megfelelek neki, csinosnak meg szépnek tart, de nem látja a kapcsolatunkat túl értékesnek.

Elgondolkoztatott, hogy tényleg ő az, akit én kerestem?


Mi a véleményetek?


2016. nov. 3. 18:40
 1/4 A kérdező kommentje:

Bocsánat, módosítottam közben kérdést.


*Mit szólnál...?

2016. nov. 3. 18:41
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennek a kapcsolatnak nincs valami sok jövője. Ha talál nálad jobbat hidd el, hogy gondolkozás nélkül kidob
2016. nov. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
nincs ezzel semmi baj... vannak az embernek rossz napjai... sokszor nem is érezzük mennyire bántó tud lenni, mait mondunk, pedig amúgy semmi bajunk nincs.
2016. nov. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ez elég gáz. Nekem is az a benyomásom, hogy mindegy neki. Amíg vagy, vagy, ha nem, úgy is jó, leszarja. Egy meglévő kapcsolatért is dolgozni kell, hogy hosszútávon jól működjön, egy ilyen életunt, nyámnyila, céltalan emberből nem nézem ki, hogy képes lenne rá.
2016. nov. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!