Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai komoly, normális férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai komoly, normális férfiak nem akarnak szexelni?

Figyelt kérdés
Azt veszem észre egyre többör, a saját bőrömön is, hogy a fiatalabb 25-30 éves férfiak nem akarnak annyira szexelni már. Heti egyszer, nagyon max kétszer és ennyi. Ti is ezt tapapasztaljátok, vagy csak én fogok ki minidg ilyen férfiakat? Egyébként normális, kedves, okos, házias férfiakkal voltam és vagyok együtt, de ez a probléma szinte mindenkinél fennállt. Ez az áruk?
2016. okt. 27. 08:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
En nem ezt tapasztalom :) A baratom is olyan amit irtal de o akar szexelni szinte minden nap, akkor nem ha nagyon faradt.
2016. okt. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
53%
nem tudom. 39 vagyok, s akár minden reggel és este szerelmeskednék :)
2016. okt. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
58%
Te fogod ki. Normális, kedves, okos, házias párom napi 2-3-szor szeretne szexelni. (Igaz, ő már picivel több, mint 30, de korábban ennél még több szexet igényelt.)
2016. okt. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Ez sokszor akkor van, ha a férfi fizikai munkát végez, esetleg sokat túlórázik.
2016. okt. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
62%
Ezen a téren, rossz pasikat fogtál ki. Akinek igénye van a szeretkezésre, végezhet, napi 14 óra szellemi munkát, vagy vagont rakhat egész nap, utána még akar szeretkezni. Akinek meg nincs igénye rá, az talál kifogást.
2016. okt. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
0%
ők szeretkezni szeretnének. Szex az a qrva meg a kuncsaftja között van!
2016. okt. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
44%
Egy férfi 25-30 után kezd lassan elfáradni és már nem igényli annyira a szexet - ez egy nagyon természetesen és jellemző dolog. Akik azt írják, hogy a 25-30, vagy 30 feletti párjuk mindennap szexelne, akár naponta többször is, azok egyszerűen hazudnak. Akkor fordulhat elő ilyesmi, ha friss a kapcsolat - stabil kapcsolatban, 25-30 körül egy idő után már nagyon lecsökken a szeretkezések száma. És nincs egyértelmű oka, ez egyszerűen így működik - utána kell nézni anatómiai és pszichológiai alapismereteknek!
2016. okt. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Én 40 vagyok és minden nap kívánom a párom. Ha két ember között megvan a testi-lelki harmónia és a kémia erős,akkor bizony minden nap kívánják egymást.
2016. okt. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Ez csak a gyakorin van így...
2016. okt. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Házias vagyok (főzök, mosok, vasalok) és állandóan szexelnék. Napi kétszer legalább egy óra (vagy több), az alatt szédülök! Ja, és nem kellek senkinek - ilyen "túl szép, hogy igaz legyen", meg "nem létezik, hogy egy ilyen pasi hűséges" jellegű problémák szoktak lenni.
2016. okt. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!