Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyjam? Ezt hogy bírnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyjam? Ezt hogy bírnátok elviselni? ,?

Figyelt kérdés
21L vok.összejöttem 6 hónapja a bátyám egyik haverjával (27F) azóta mindig követ engem mindenhova, nem mehetek el a barátnőimmel bulizni csak ha ő is ott van a közelben.tesómtól mindig megtud mindent.és nyomoz utánam.féltékeny mindenkire ha megyünk az utcán és köszön egy ismerősön rögtön azt mondja hogy biztos lefeküdtem vele. már nagyon idegesít.minden órában hív hogy hol és kivel vok mert biztos hogy megcsalom. ez már beteges... rengetegszer összeveszünk ez miatt ilyenkor elég agresszív lesz. mit tegyek? félek tőle néha.
2010. ápr. 27. 20:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%
Ha le akarod koptatni,szerezz pár fiú ismerőst akik majd levakarják rólad.Ha csak azt akarod,hogy ne legyen ilyen zizi,próbálj meg ráuszítani néhány csajt.Akkor te is féltékenykedhetsz egy kicsit.De persze te ilyet nem teszel,és a nagylelküségedet látva ő is vissza vesz.
2010. ápr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kérdéses dobd ki amíg nem késő!Ne várd meg hogy elboruljon az agya és bajod essen!Bár nekem valami azt súgja hogy megszabadulnod sem lesz tőle könnyű!
2010. ápr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
mondtam neki egyszer hogy jobb lenne ha szakítanánk mert így viselkedik, akkor majdnem kaptam egy pofont.. tesóm meg nem hiszi el hogy ilyen a haverja.
2010. ápr. 27. 20:59
 4/17 anonim ***** válasza:
Én két évig éltem ilyen kapcsolatban, kár volt elvesztegetni ennyi időt, utólag látom csak be. Nem egészséges, ha kisajátít, mert elveszi az önállóságodat, és függeni fogsz tőle. Én teljesen hozzászoktam a hívogatásokhoz, és már meg se sértődtem, ha elhordott mindenfélének... Meg nem is kéne megvárnod, hogy erőszakoskodjon veled, ez tuti meg fog történni, ha nem lépsz. Önbizalomhiányos a pasi, de önző is egyben, mert nincs Rád tekintettel, nem hagyja, hogy éld mellette a saját életed, hogy sikereket érj el. Kell ez neked? Csak visszahúzz a mélybe, ahol ő van. Menekülj, amig nem késő:) 20/L
2010. ápr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
szakítanék de nem merek.. a volt barátom figyelmeztetett de nem hittem neki utána jöttem rá hogy igaza volt...a volt barátom azt mondta hogy segít nekem megszabadulni tőle mert még szeret. vele 2 évig voltunk együtt és ő nagyon aranyos..
2010. ápr. 27. 21:11
 6/17 anonim válasza:

Szerintem először mond el a testvérednek mi történik veled.

Biztosan nem hagyná hogy így viselkedjen veled a barátja.

De azt ne engedd meg senkinek,hogy korlátozzon és durváskodjon veled azt pedig hogy meg üssön főleg ne!

Határozottabban állj ki az érzéseid mellett de higgadtan mond el neki azt ami vele kapcsolatban zavar.Ha nem érti meg akkor szakíts vele.

2010. ápr. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ja és engem az exem hagyott el, nem én őt. Nem bírta elviselni, hogy kihozom a belőle a legrosszabb oldalát, meg persze mindenért engem hibáztatott. Aki fizikailag bántani képes, az lelkileg gyenge ember. A volt pasim betegesen féltékeny, de büszke is, akárhányszor szakítottam vele, vagy ő velem, mindig én kezdeményeztem a folytatást. Próbáld meg, hátha ő is eltűnik, de valószínűleg nem lesz egyszerű megszabadulnod tőle.
2010. ápr. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
már ezerszer megmondtam neki hogy mi zavar de nem érti meg.. tesóm meg akkor hinné csak el ha látná.mostanában viszont agresszívebb mint volt. nem engedi hogy szakítsak vele. már előre félek mikor látom hogy jön.
2010. ápr. 27. 21:28
 9/17 anonim válasza:
Kedves szenvedő alak szakíts vele nyilvánosan olyan helyen ahol sok ember van,de előtte javaslom vegyél egy gázspray-t!
2010. ápr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
szerintem nem érdekelné hogy sokan látják ha elborul az agya..ma este átjön de rossz érzésem van..köszi a válaszokat..szivesen várom a tanácsokat még..
2010. ápr. 27. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!