Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet egymásba szerelmes úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egymásba szerelmes úgy két ember, hogy még sosem találkoztak? Egyáltalán milyen szerelem ez?

Figyelt kérdés

Barátnőm mostanában egyfolytában egy sráccal msn-ezik,még sosem találkoztak (képtől tudja csak,hogy néz ki),de bele van zúgva,egyfolytában róla beszél,minden nap fent lóg a neten.A személyes találkozók eddig mind kudarcba fulladtak,mert a srác nem ment el.Állítólag a fiú is hasonlóképp érez,nála is szívecskék vannak b.nőm nevénél.

Egyszerűen nem tudok mit szólni a dologhoz,nyilván közöm sincs hozzá sok,de ez akkor is nagyon furcsa számomra.Mással is volt már így?


2010. ápr. 27. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Virtuális szerelem. Lehet csak addig tűnik izgalmasnak, amíg nem találkoznak.
2010. ápr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sajnos én is így vagyok ezzel most. Pedig tudom, hogy nem lehet belőle semmi. Tudom mit érez a barátnőd, álmdozok, reménykedik, mint én. Csak kevés az esély, hogy kapcsolat lesz belőle. Bár az is érdekes, hogy a fiú nem ment el a találkára, nem kizárt, hogy szivatja.
2010. ápr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én 3 éve így ismertem meg a jelenlegi páromat és így szerettem belé. Addig úgy gondoltam, hogy milyen szánalmas dolog így ismerkedni, meg szerelmesnek lenni. És pont velem is ez történt.

Igaz, hogy mi már akkor egy éve beszélgettünk, amikor éreztem, hogy részemről ez már több mint barátság.

Azóta összeköltöztünk már és egy éve együtt élünk.


Nehéz volt, de egyszerűen tudtuk, hogy nekünk a másik kell.

2010. ápr. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak valaki szivatja a csajt? Én simán el tudom képzelni, hogy a másik gép előtt ott röhög pár idióta srác!
2010. ápr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet, de nagyon kell vigyázni vele, és kicsi az esélye hogy lesz belőle valami...
2010. ápr. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, én is így vagyok vele, bár még csak 2 hónapja ismerem a chatről, és sosem találkoztunk a távolság miatt, csak képet láttam róla az iwiwen. De még reménykedem, hogy egyszer majd összejön.28L
2010. ápr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ez csupán két számítógép szerelme...
2010. ápr. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem lehet én múlthéten találkoztam először barátnőmmel és nagyon jó volt :D
2010. ápr. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igaza volt az egyik kommentelőnek, a srác azért nem ment el, mert egy amerikai srác fotóját használta fel, tehát lényegében szívatta barátnőmet.
2018. júl. 18. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!