Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy kapcsolatban a lány 14...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kapcsolatban a lány 14 éves, a fiú pedig 19, az belefér?

Figyelt kérdés
2016. nov. 4. 17:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Azért azt ne felejtsük el, hogy a pubertás kicsit korábban kezdődik a nőknél mint a férfiaknál. 14-15 éves korban a lányoknak legalább 1 év előnyük van ivarérés, fizikai és szellemi szinten is a fiúkhoz képest.
2016. nov. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
az első barátom 19 volt, én 14. utólag visszanézve ő túl éretlen volt a korához, én meg túl érett. másfél évig voltunk együtt
2016. nov. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymàst, de tènyleg akkor bele.
2016. nov. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:

borzasztó ezt olvasni is


és csodálkozunk, hogy ezekből soha nem lesz már ember?

2016. dec. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem a jogszábály már megengedi. Ettől függetlenül én lecsukatnám az oylan srácokat, amiylenek a kérdésben is szerepelnek. Illetve hogy öszinte legyek, nem is értem, hogy az egyébként minden hüyleségért hőzöngő feminista nők ilyenkor miért nem kaparják le a falat, hiszen napnál világosabb, hogy itt gyereklányról van szó, aki semiylen formában nem tud még felelős döntést hozni semilyen témában, pláne nem érzelmi, és szexuális ügyekben.

Szóval kérdező, ha te vagy a 19 éves fiú, akkor én simán pofánvernélek, már azért is, hogy megfordult a fejedben ilyesmi.

2016. dec. 1. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

"Azért azt ne felejtsük el, hogy a pubertás kicsit korábban kezdődik a nőknél mint a férfiaknál. 14-15 éves korban a lányoknak legalább 1 év előnyük van ivarérés, fizikai és szellemi szinten is a fiúkhoz képest."


Na ja, igaz hopgy 14 éves, de a teste és az agya egy 15 évesé. Igy már máris érthető :)

2016. dec. 1. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

az első barátom 19 volt, én 14.

Legalább már kezdem kapisgálni, miért van itt az a sok agresszív, nyilvánvalóan sérült nő.

Elnézést, de engem minden esetben messzemenűen felháborít, ha iylesmit hallok, vagy látok. Ha lenne egy 14 éves kislányom, és valami sutyerák 19 éves potyaleső kanegér szemet vetne rá, eltörném a kezét. Egészen egyszerüen ebben a korban oylan nagy a mentális sérülés lehetősége (hiszen épp ekkor kezd el kicsírázni egy kislány személyisége, érzelmi, mentális fejlődése) hogy egészen egyszerüen számomra érthetetlen, hogy nézheti bármelyik szülő tétlenül az ilyesmit.

2016. dec. 1. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

19 évesen kevertem egy 13 éves lánnyal.

De csak utólag tudtam meg, jól titkolta :)

2016. dec. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Határozottan NEM és nem is egészséges. Alapjáraton undorítónak tartom az ilyet sőt még le is csuknám!
2016. dec. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:

Részben ellenzem, részben elfogadom. Elmondom miért. Egy 19 éves fiútól nem tartom túl egészségesnek, hogy egy 14 éves kislánnyal járjon. Plusz, nem biztos, hogy ezt a 19 éves fiút a szerelmem motiválja. Ismerek olyat, aki fiatal lányokat szed fel, mert ők naivak és elhiszik, hogy szól ez a testi kapcsolaton kívül bármi másról.

Amint mondtam, részben támogatom. Hiszen nem tudharjuk, hogy milyen értelmi szinten vannak. Láttam már felnőttes, agyilag érett 14-13 évest és nagyon gyerekes, inkább azt mondtanád rá, hogy 15 éves 20 éves fiút is. Ezt neked kell tudni, hogy szerinted belefér-e. Ha ti jónak látjátok, a szüleitek nem borulnak ki teljesen, akkor semmi akadálya. A többi ember véleménye másodlagos. (15/L)

2016. dec. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!