Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy kapcsolatban a lány 14...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kapcsolatban a lány 14 éves, a fiú pedig 19, az belefér?

Figyelt kérdés
2016. nov. 4. 17:38
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

"Láttam már felnőttes, agyilag érett 14-13 éves..."


Azt kellene felfogni, hogy ilyen nem létezik.Nincsen az a koraérés, amivel egy 14 éves kisgyerek le tudná hagyni a biológiát és a természetet. Oké?

Amit leírtál azt jellemzően a 14-15 éves lányok GONDOLJÁK MAGUKRÓL illetve bármelyik másik idősebb nő is, hogy ő 14 évesen már mekkora felnőtt nő volt, miylen okos volta korosztályához képest. PONTOSA EZ mutatja nagyon jól, hogy kicsit sem errl van szó, és pontosan ez az, amit ezek a kretén potyaleső semmirekellő, jellemzően egyébként alcsony kvalitásokkal rendelkező idősebb hülyegyerekek röhögve ki tudnak használni. Elg úgy tenniuk, illetve azt mondaniuk egy 14 éves kislánynak, hogy már igazi nő. A kislány meg, mivel már 3 éve is anyuka rujhájában nézegette magát a tükörben, ettől a rendkívül magasröptű mondattól hasra is esik.

Szóval hagyjuk ezt a hüyleséget. Sok, most már felnőtt, ám gyerekkorában huszonéves hapsik által kefélgetett csajt ismerek, kivétel nélkül megtört, érelmileg instabil, sérült mindegyik, . Rohadtul nem vicc ez a téma.

2016. dec. 2. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, mondok mégjobbat. Ugyanez az eredmény jön ki akkro is ha már 16-18 éves lányokat 30 as pasik dugnak. Mert ez is elég gyakori. 30 as csajok, legyetek őszinték magatokhoz, már van összehasonlítási alapotok. Nem tapasztaltok a mostani érettségetek, és a 17 éves kori között brutális, és elöprő külömbséget? Gondoljatok bele akkor egy 30 as férfi agyába, aki 17-18 éves csajokat kefélget. Mennyire tekintheti a hapsi valódi partnerek szerintetetek? . Na mindegy...Én azt gondolom, (illetve inkább csajk sejtem) hogy azok a kislányok, akik hasonló helyzetbe belemennek, oylan családban nőttek fel, ahol az apai kéz nagyon gyenge volt, vagy egyáltalán nem is létezett.
2016. dec. 2. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

17es:


a szüleim valószínűleg azért hagyták életben a srácot mert évek óta nagyon jó barátok voltunk (az egész családom a sráccal). tehát ismerték, tudták, kivel vagyok. azért így mégiscsak más, mintha egy számukra vadidegen, tőlem 5 évvel idősebb fiúval rohangálnék

2016. dec. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!