Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmi bánatra szex mással?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánatra szex mással?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs, hogy mit tegyek. Szakítás után vagyok 3 héttel, de maga a folyamat már korábban, több hónapja elkezdődött. Rohadtul fáj, de menthetetlen volt a kapcsolat. Még most is őt keresem, a nap 24 órájában rá gondolok. Hiába temetkezek a munkába, a tanulásba, a sportba, ugyanolyan rossz.

Viszont van egy pasi, akivel lehetne egy éjszakára szóló kalandom. Még soha nem jutott eszembe érzelmek nélkül lefeküdni valakivel, de lehet, hogy most megteszem, talán jobb lesz. Próbálom magam átadni az érzésnek, lazulni egyet, régen nem mozdultam ki.

Valakinek tapasztalata ilyen téren van esetleg?

27/N


2016. nov. 4. 22:06
1 2 3 4
 11/34 Noblesse Oblige ***** válasza:
92%
Ez egy kimondottan hülye ötlet. Olyan mintha a seb szélén lévő bőrt a kezeddel kezdenéd el tépkedni... gusztus kell hozzá. Meg kellő mazochizmus.
2016. nov. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, meglátjuk, erőltetni nem fogok semmit, hogy csak azért is.
2016. nov. 5. 12:59
 13/34 A kérdező kommentje:
Bejött, és most sokkal jobb.:)
2016. nov. 6. 12:00
 14/34 anonim ***** válasza:
0%
#13 Kívánom neked, hogy még 10év múlva is így gondold, és soha ne bánd meg. :-)
2016. nov. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy megbánom. Felejteni szerettem volna, és így már tuti, hogy nem megyek vissza hozzá...
2016. nov. 6. 19:48
 16/34 anonim ***** válasza:
2%

Nem erre gondoltam. Hanem arra, hogy amikor a férjed ezt megtudja (ha nem mondod el neki az ismerkedéskor), meg undorodhat tőled, és ettől, tönkremegy a családotok.

Ha nem akarsz ilyen problémát, akkor már ismerkedéskor mond el neki őszintén, ha érdekli. Ha megérti, és nem lép azonnal le, akkor már késöbb sem lesz gond.

Ha rákérdezed, és kevesebb pasit mondasz, oda a bizalom, és annak rossz vége lehet.

2016. nov. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
87%
#16: Te mégis mi a fenéről beszélsz??? Hagyd már békén a hülyeségeiddel, ha akarja majd elmondja, ha nem az az ő dolga, utálom az ilyet ha valaki szerint a múltban túrkálás a feltétele a közös jövő tervezésének...
2016. nov. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
82%
#16 Miért undorodna meg tőle a leendő férje??? :D Nem csinált semmi rosszat, vagy undorítót...
2016. nov. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
20%

#17,18 Igazad van. Ma már (szerintetek) a ribizli a normális. Szidjátok csak a férfiakat, hogy nem kelletek nekik a szexnél többre, attól megnyugszol, és magányosan éled le az életed. Persze ezért is a férfiakat szidjad. A femináci felsőbbrendű érzéseddel nem tudok, akarok semmit sem kezdeni. :-) Nem vagyok hajlandó egy galambbal sakkozni. :-)

Ha elgondolkozik azon amit írtam, az az ő dolga, ha nem az is. De semmiképpen sem neked kell Q-t nevelned a rendes lányokból. Elég, ha a saját életedet elszúrtad.

2016. nov. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
76%
#19: Látom azért van bőr a pofikádon őszinteségről meg erkölcsökről papolni a kérdező irányába és közben őt leqrvázni. Hülye 3,14csa...
2016. nov. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!