Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmi bánatra szex mással?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánatra szex mással?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs, hogy mit tegyek. Szakítás után vagyok 3 héttel, de maga a folyamat már korábban, több hónapja elkezdődött. Rohadtul fáj, de menthetetlen volt a kapcsolat. Még most is őt keresem, a nap 24 órájában rá gondolok. Hiába temetkezek a munkába, a tanulásba, a sportba, ugyanolyan rossz.

Viszont van egy pasi, akivel lehetne egy éjszakára szóló kalandom. Még soha nem jutott eszembe érzelmek nélkül lefeküdni valakivel, de lehet, hogy most megteszem, talán jobb lesz. Próbálom magam átadni az érzésnek, lazulni egyet, régen nem mozdultam ki.

Valakinek tapasztalata ilyen téren van esetleg?

27/N


2016. nov. 4. 22:06
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

#30:

Köszi.

Egy másfél éves kapcsolatot zártam le. Ebből az utolsó pár hónap egy katasztrófa volt. Igen, nem, talán, próbáljuk meg, hátha pfff. Teljesen kikészültünk, de szakítani véglegesen nem tudtunk. Faramuci megoldás, de így sikerülni fog. A reakciójától félek...

2016. nov. 8. 00:55
 32/34 anonim ***** válasza:

#31: "[...] A reakciójától félek..."


No igen, ezt a részét tényleg csak Te egyedül tudod helyesen megítélni, nem árt az óvatosság sem.

Ezekre a gyékán ámokfutást prezentáló szociopatákra meg ügyet se vess, csak a frusztráltságukat élik ki, ha már a való életben zátonyra futottak.

2016. nov. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
0%

Azért azt ígérd meg, hogy ha egy betegség után kijössz a kórházból, akkor nem fogod felgyújtani, csak azért, hogy biztosan ne kelljen visszamenned.


Hidd el itt találnál olyant, aki emiatt is téged dicsőítene, és engem szidna, hogy hogy merek ilyent kérni tőled...


Ilyen kapcsolatom nekem is volt egy csajommal, még tizenéves koromban, de nem vágtam le a péniszem, csakhogy biztosan ne feküdjek le vele többet. Igaz itt ahhoz is tapsoltak volna. :-)


32 te meg még le sem jöttél a zátonyodról...

2016. nov. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
#33: Látom, elég volt frusztrált szociopatákat emlegetnem és rögtön magadra ismertél :-DDD
2016. nov. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!