Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak szeretnek magukba egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak szeretnek magukba egy kicsit elvonulni!?

Figyelt kérdés

A helyzet röviden: a barátommal 2,5 éve vagyunk együtt. Jelenleg ő a szüleivel él, tanul és dolgozik, nem sok szabadideje van. Én csak tanulok, és heti 3-5 napot náluk töltök, napközben beutazok vele a városba és este együtt megyünk haza olyan 8-9 fele.


A probléma az, hogy keveset vagyunk együtt, mert csak este találkozunk, de olyankor is szeret TV-zni vagy játszani a gépen. Ezt el is fogadom, ő így szereti levezetni a feszkót. Csak az a baj, hogy utána már hipp-hopp éjfél és már alszik is, semmi intimitás nincs már, mert reggel kelni kell megint 6-kor. Ha esetleg hétvégén is ott vagyok és nem kell kellni, akkor is az az első, hogyha felkel, hogy kimegy a telfonjával, olvasgatja a híreket és kávézik, én meg unatkozok bent és rosszul érzem magam, hogy ahelyett lehetne velem is akár.


Szerintetek mit lehetne még tennem, hogy néha velem is foglalkozzon? Nem akarom kényszeríteni, hogy most ne nézze a tv-t, mert gondolom így tud az egész napos munka és órák után lazítani, de hosszú távon ez nem túl jó az én szempontomból sem, mert teljesen el fogunk hidegülni egymástól


2016. nov. 4. 23:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Miért tukmálod rá magad heti 5 napot?
2016. nov. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Ha heti 1x-2x látna, akkor lenne esély rá, hogy hiányozz. Így nincs. Nem látom be miért nem tudod lekötni magad valami értelmessel és kb.4 naponta találkozni, amikor tudtok is egymással kezdeni valamit? A kevesebb néha több.
2016. nov. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azért vagyok ott, mert egyetemre járunk és mivel kiraktak minket az albérletbe, ezért náluk lakunk úgymond, de én hazajövök pénteken és csak kedden megyek vissza. Minden nap csak este találkozunk 8 után, nem hinném, hogy az a heti 3 X 3-4 óra olyan túl sok lenne. De nem is ez volt a kérdés. Az én kérdésem olyanokhoz szól, akik értik a kérdést, és nem olyanokhoz, akiknek még nem volt rendes párkapcsolatuk. Két különböző dolog
2016. nov. 4. 23:45
 4/13 Szergej55 ***** válasza:
91%
Ezt vele kell megbeszélned, mi nem tudunk telepatikusan segíteni.
2016. nov. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

Hát már megkapott téged, amire kellettél azt használja. Úgy látszik a többi mellékes számára. Ez ezután is így lesz. Nem rég volt egy kérdés "Mi baja van állandóan a feleségemnek?" címmel. Olvasd el! Pont ez vár rád, ha nem közlöd a pároddal időben, hogy neked, mi a problémád.

Tisztázzátok egymással az igényeiteket és a jövőre vonatkozó terveiteket, mert az évek elszállnak, ti pedig nem léptek előre a kapcsolatotok építésében. Igen, ez most csak vegetálás. Jól látod.

2016. nov. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%

Basszus! Nehogy már a lány legyen a hibás! Normálisak vagytok vagy itt csak 20 éves kölykök vannak? Aki ilyen baromságot mond, az ha esetleg egyszer talál egy idióta lányt aki hozzá megy fefeleségül, akkor nem fekszik le vele csak akkor, ha a nő előtte 3 napig elköltözik? Hogy lehet itt ennyi idióta??? Komolyan nem csodálkozom, hogy a húsz éves lányok inkább 40 éves férfiakat keresnek maguknak. Ilyen idétlen majmokkal én sem állnék szóba!

Bocsi kérdező, neked ugyan nem váválaszoltam, de baromira felkaptam a vizet a sok idióta magát férfinak tartó egoista barmon! :(

2016. nov. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Bocsi, ez az első két válaszolónak szólt!
2016. nov. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Heti atlag 4 napot egyutt vagytok, egyutt alszotok, egyutt utaztok egyik pontbol a masikba. Ebben mi a keves? A masik pedig, hogy neked nincs eleted? Ha o kavezik meg hireket olvasgat, te miert unatkozol? Olvass, nezd a tevet, pihenj, csinalj reggelit, annyi lehetoseg van a bosszankodas helyett.
2016. nov. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
:D hihetetlen, hogy tényleg nem érti senki a kérdés. Minek válaszol az ilyen, de komolyan? Még egyszer leírom szájbarágósan. Kedd- szerda-csütörtök este 8-tól éjfélig vagyunk együtt, a hét többi napján nem találkozunk. És nem is ez a probléma, és nem is az, hogy híreket olvasgat, vagy játszik. Egy pár vagyunk, nem tinik, hogy megfeleljen a gyerekes heti pár napot talizunk és akkor mindenki boldog, mert akkor hű de szabad vagyok. Aki ilyen szinten van, az ugorjon tovább a kérdésen. Aki pedig nem érti a kérdést, az kicsit olvasson utána a témának, mert valószínűleg kicsit alulművelt. Nem kell kényszeresen válaszolni minden kérdésre, mikor nyilvánvalóan meg se értettétek. AZért még várok, hátha egy 25 éven felüli férfi is látja a kérdést
2016. nov. 5. 09:39
 10/13 anonim ***** válasza:

"...heti 3-5 napot náluk töltök, napközben beutazok vele a városba és este együtt megyünk haza olyan 8-9 fele." - en speciel ezert nem ertettem illetve valoszinuleg akkor a parod ezert nem erzekeli hogy ez keves lenne, mert heti ennyi napban a rutinjanak a resze vagy (es bar ez nem hasznos, minosegi ido), igy nem tunik fel neki, hogy keveset lennetek egyutt. Mert ha jol ertem amikor egyutt vagytok (legyszives ne harapd le senki fejet, ha nem jol ertem), akkor reggel egyutt mentek, este egyutt jottok, nem?

Hetvegen miert nem vagytok tobbszor egyutt? Irod, hogyha esetleg ott vagy.

De amugy a legjobb ha a baratoddal beszelsz, ha mar kezdenel elhidegulni, mert o magatol ezeket nem fogja eszrevenni pont emiatt a "rutin" dolog miatt.

2016. nov. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!