Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van esély hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esély hogy újra egymásra találnunk?

Figyelt kérdés
2,5 honapja let vége a 1,5 éves kapcsolatunknak. Nagyon összeillettünk, mindenki azt mondta mint két testvér, akik nem tudnak egymástól megválni. Nagyon hasonlitunk, külsőleg és belsőleg is. Ugyan azokat a dolgokat szeretjük, csak nagyon éretlenek voltunk a komoly kapcsolathoz, főképp én (18L). Nekem ő volt az első akire fiúként néztem, és másra se előtte nem tudtam és most se. Családom elég vallásos volt, és nem engedték a kapcsolatot, de a voktbarátom féléven keresztül bizonyitott, és bárminyire küzdöttem én is hogy ne legyek vele, végül szerelmes lettem belé. Ő is annyira oda volt értem, mint egy herecnővel úgy bánt. :) csak mivel nem tudtam hogy milyen valojába egy kapcsolat, vele követtem el az összes hibát, a hisztik, mindig bulikba sokat ittam, stb. :/ és hát ő neki betelt a pohár, szakitott, nem csodálkozom, mert sokszor szólt nekem hogy változtassak, de én nem vettem komolyan. Rájöttem a hibámra és változtam, de nem azért hogy az ő kedvébe járjak, hanem sajátmagam miatt. Mert sajnos a kapcsolat megváltoztatott, és kifordultam önmagamból, pedig ő azt szereti aki valojába vagyok :) egy hete ráirtam, és hát egy egész héten körösztűl beszéltünk, ő akarta. :) tenap pedig csak úgy nem irt vissza. Közbe az egyik barátjának mondta hogy nem tudja mi lesz belőlünk, egyenlőre csak beszélgettünk. :) nem akarok hamis reményekben élni, de én biztos vagyok hogy mink egymásnak vagyunk teremtbe.

2016. nov. 5. 16:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egyelőre csak beszélgettek. Azt jelenti lehet még belőle valami. De arra készűlj nagyon jó lànynak kell lenni mert a régi rosszat nehezen felejti. Ami szemet szúrt vallàsos csalàd buliban sokat iszol??? Pasizni tilos buli ivàszat megengedett???
2016. nov. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát hiba volt. Anyukám az aki nagyon valásos. Én is az voltam, amig nem követtem el a legnagyobb hibákat...Egy szülinapon kezdödött minden. Apukám alkohol mérhezésbe halt meg, és mikor ittam azt éreztem olyan mint ha vele lennék. :/ aztán már semmi nem érdekelt, élveztem minnél nagyon hülyeségeket csináltam.
2016. nov. 7. 10:50
 3/14 anonim ***** válasza:
Hàt ha tényleg megbàntad... Szerintem fiatal vagy. 2lehetősség àll előtted vagy a pasival kibékültök....de lehet 30évesen azt mondod nem élted ki magad a pasi miatt. Vagy kiéled magad és látod a pasi milyen szépen él egy olyan lànnyal aki fele annyira szereti mint te szeretnéd. Báàr 15% az esély, hogy ez a sràc lessz a férjed. Ha engeded elmesélem az életem . 19se voltam amikor egy (később kiderűlt) leszbi làny felszedett kamu pasinak szép volt az 1hónap. Aztàn 1 év múlva 3,5 éves kapcsolat nagyon szeretett nagyon szerettem de egy év utàn dobtam mert egy fiatalabb( 20éves 17re cseréltem na igen ) kislàny melett azt éreztem élhetek 1,5hónap után meguntam(ő összejött egy sràccal aki elvette a szüzességét maj pàr év utàn őt is ennek a lànynak 2kapcsolat 1szexpartner elég volt) visszamentem akivel 1évet voltam fsuli miatt össze tudtunk költözni igy lett még csodàs 2,5év el tudtam volna venni (első komoly kapcsolatomat) feleségűl. Ő lediplomàzott másod diplomàra ment vége lett ...megzuhantam. Pàr hónap múlva süt a nap melettem egy ujabb làny azt éreztem ha exem 3,5 év utàn nem cserél le a tanulàsra nem ismerhettem volna meg ezt a lànyt....aztàn egyszer 1,2 évet voltam egy 1 gyerekes anyukàval. Nem tudtam volna örökre vele lenni de csöpp lànyàt imàdtam ....Nem bàntam meg hogy volt több baràtnőm futó kapcsolatim mert minde làny valami újat valami többet valami jót hozott az életembe...Lényeg bàrhogy döntessz legyen megfontolt élni is lehet ....de akkor kesz a pasi a múlté. Lehetsz jó làny is de akkor ne bànd meg h nem éltél...
2016. nov. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Úgy érzem kiéltem magam, mostmár csak a törödésre vagyok. :) ha bulizni megyek, mindig sirva megyek haza, mert nem érzem jól magam. Nem tudok róla lemondani, lassan három hónapja nincs velem, és még mindih ugyan úgy fáj. Szeretem, és nem akarok mást megismerni. Egyszerűen számomra tökéletes, nem tudom nélküle elképzeni az életem. :/ de néha elutasító, vagy is sokszor. :/ hiányzik, és ezt neki nem mondhatom. :)

Hát elég érdekes életed volt az biztos. Elhiszem hogy nem bántad meg, de én nő vagyok. Vele vesztettem el, és ezért mással nem akarok lenni.. Kiskoromba is az volt az álmom hogy egy fiúval feküdjek le egész életembe, és ha ezért várni kell éveket, megteszem, mert nincs senki akit jobban szeretnék tőle :)

Nem vagyok hajlandó mást megszeretni. :)

2016. nov. 7. 19:48
 5/14 A kérdező kommentje:
Mostmár vissza se ir.. Úgy hogy lekell mondanom róla. :/
2016. nov. 8. 11:33
 6/14 anonim ***** válasza:
Dehogy kell lemondani róla. Ne ìrj àllj elé. Helyedbe ìrnék egy beszédet vagy egy levelet. Amit a kezébe nyomsz és elolvasod. Exemet le akartam ràzni egyszer, erre eljött hozzàm. De úgy hogy tesómnak ìrt mert én se vàlaszoltam neki. Kimentünk a parkba megbeszéltük a dolgokat. Egyszer meg ő akart szakìtani mert szégyelt valamit előttem...Hmm az is szép este volt olyan sìrós essőben összebújós sose elnem akarunk szakadni.... Szüleivel testvérével milyen viszonyban vagy?? Előttük is lejàrattad magad vagy ő téged? Mert anyukàja apukàja előtt nem lessz az a kemény legény. Esetleg süss egy muffint vagy valami sziv alakut. Vidd el, kérd meg hogy mondja a szemedbe màr nem szeret. Vagy kérj egy utolsó csókot/adhass egy utolsót. Annak màr nem lehet ellenàllni . Na de semmi szànalmas nem tudok nélküled élni öngyi leszek. Vagy durva beszólàs. Ha nemet mond akkor tűnj el ne tudjon rólad hetekig lehet pont ő fog keresni. Lényeg pàr nap csend hadd hiànyozzàl aztàn mint derűlt égből villàm jelennyél meg. Ugy h ketten lehessetek.
2016. nov. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Süti helyett fogsz egy dekoràciós kartont. 100cm*50talàn a széria méret. Gondolom van sok közös fotótok amikor te is ő is fellegekben jàrtatok...szépen időrendben összerakod őket. Elsö kép hogy jöttetek össze. Pl egy csintalan làny egy szép őszi napon meglàtotta az ő barna hercegét..közös karàcsony...emlékeztes kiràndulàs valami csini kiöltözős alkalom...aranyos kommentekkel..Azért ne cd vagy email mert azt megteheti ne nézze meg de egy tàrgyat nem tud nem tudomàsúl venni. Pozitìv élmények felidézése jó hangulatot hoz....
2016. nov. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát itt az a baj hogy már volt mikor lejáratam magam sajnos. Mert könyörgtem.. És minden. :/ aztán megbeszéltük barátok leszünk de nem ment az. Aztán párszor ráirtam nagyon visszautasitó volt. Aztán lassan kéthete ráirtam megint és azotta beszélgettünk. Nem sokat, mert nem rögtön ir. De mondjuk mikor megtudta hogy beszélgetek egyik munkatársával, ki akadt. És megkérdezte te ilyenekkel beszélgetsz, meg irta hogy csak arra megy. :) aztán meg mondta hogy félt, és attól hogy nem vagyunk együtt vigyáz rám. Hát 35 km lakik tőlem, és hát nehéz össze hozni. :/ a másik meg olyan mint ha már számára nőként semmit nem jelentenék.
2016. nov. 8. 21:32
 9/14 A kérdező kommentje:
Szüleivel? Nagyon jó kijövök. Tartsuk azóta is a kapcsolatot. És elakart hivni. Meg mondták hogy találkozak vele, meg beküljünk ki. Meg hogy egyáltalán nem beszél rólunk. De ez igaz. Próbálja terelni a gondolatait
2016. nov. 8. 21:34
 10/14 A kérdező kommentje:
Jaj köszönöm szépen a tanácsokat. Jól esik hogy nem azt mondjátok mondjak le róla. :)
2016. nov. 8. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!