Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van esély hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esély hogy újra egymásra találnunk?

Figyelt kérdés
2,5 honapja let vége a 1,5 éves kapcsolatunknak. Nagyon összeillettünk, mindenki azt mondta mint két testvér, akik nem tudnak egymástól megválni. Nagyon hasonlitunk, külsőleg és belsőleg is. Ugyan azokat a dolgokat szeretjük, csak nagyon éretlenek voltunk a komoly kapcsolathoz, főképp én (18L). Nekem ő volt az első akire fiúként néztem, és másra se előtte nem tudtam és most se. Családom elég vallásos volt, és nem engedték a kapcsolatot, de a voktbarátom féléven keresztül bizonyitott, és bárminyire küzdöttem én is hogy ne legyek vele, végül szerelmes lettem belé. Ő is annyira oda volt értem, mint egy herecnővel úgy bánt. :) csak mivel nem tudtam hogy milyen valojába egy kapcsolat, vele követtem el az összes hibát, a hisztik, mindig bulikba sokat ittam, stb. :/ és hát ő neki betelt a pohár, szakitott, nem csodálkozom, mert sokszor szólt nekem hogy változtassak, de én nem vettem komolyan. Rájöttem a hibámra és változtam, de nem azért hogy az ő kedvébe járjak, hanem sajátmagam miatt. Mert sajnos a kapcsolat megváltoztatott, és kifordultam önmagamból, pedig ő azt szereti aki valojába vagyok :) egy hete ráirtam, és hát egy egész héten körösztűl beszéltünk, ő akarta. :) tenap pedig csak úgy nem irt vissza. Közbe az egyik barátjának mondta hogy nem tudja mi lesz belőlünk, egyenlőre csak beszélgettünk. :) nem akarok hamis reményekben élni, de én biztos vagyok hogy mink egymásnak vagyunk teremtbe.

2016. nov. 5. 16:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Összes komment én vagyok:)) vagyis ha îr valaki privàtba.

Bogyó ha MOST35 km ha neked nagy tàvolsàg akkor egész alapjàba véve nem okés. Mert ha igazàn akarod akkor 100km se az.

2016. nov. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Sztem hagyd most magàra hadd gondolkozzon egx kicsit ne keresd hadérezze a hiànyodat mégha te hibàztàl is azért nem kell megalàzkodni legyen tartàsod és majd küzdeni fog érted akkor fog nőkênt tekinteni ràd a pasik ilyenek hiàba a nő hibàzik vagy ők azok utàn fognak futni akik leszarjàk mert kell a kihivàs !
2016. nov. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Jah. Ebbe leher valami. Mindig is kihívás voltam számára. Szóval most is az leszek. Köszönöm a választ. :)
2016. nov. 16. 06:52
 14/14 A kérdező kommentje:
Most is "beszélünk", ha erre lehet ezt mondani. Alig ír. Nem tudom mit kellene tennem? Mutasam hogy kell nekem, vagy nem? :)
2016. nov. 27. 10:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!