Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom van e még esély?

Figyelt kérdés
Kűföldön dolgoz, keveset vagyok othon. Érzem már nem törődik velem úgy mint régen nem közeledik felém, mikor már sok kérdeződés után azt mondta még szeret de nem ugy mint régebben persze sírva mondta.. Utóbbi időben sokszor megbántotam féltékenységemel de tudom alaptalanul..

#e még?
2016. júl. 13. 00:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Mivel ez egy távkapcsolat ami legtöbb esetben sok évet együttöltő embereknél is megpróbáltató, neked kell eldöntened, hogy ez megfelel számodra.

Én személy szerint nem hiszek benne, hogy hosszútávon műkődik.

2016. júl. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A távkapcsolat a leg idegtépőbb dolog. Van benne várakozás, vágyakozás, honvágy, rémület, féltékenykedés, bizalmatlanság, féltés, gyanakvás, minden, ami egy kapcsolat elrontója is lehet.


Akiknek működik, azok 3 dologra esküsznek:


1. Kompromisszumra. Én megígérek ezt, te megígérsz azt és minden erőnkkel azon leszünk, hogy ezt betartsuk. Ha nem tartjuk, akkor magunkkal sem vagyunk őszinték és magunkat sem tiszteljük, nemhogy a másikat...


2. Célkitűzés.

Kitervelem, hogy pontosan 2 évig fogok kint dolgozni, ennyi idő elég ahhoz, hogy jócskán megéljünk, szépen, egy időre. 2 év után eldöntöm, hogy akarok-e visszamenni még 1 vagy 2 évre, de többre már biztosan nem, mert a kapcsolatunk is fontos.


3. Az idő eltöltése

Amíg itthon vagy tölts minél több időt a rokonokkal, szerelmeddel, gyerekekkel. Azt az időt, amíg oda vagy nem adja vissza senki. Ha hazajössz és azonnal a féltékenykedés meg a TV nézés meg a haverokkal való sörözés megy, akkor naná, hogy a kedvesed sz**rul érzi magát. Töltsetek el időt kettesben, minél többet, menjetek el KETTEn valahova, ahol csak ti avgytok, nincs ismerős, nincs gyerek, csak ti. Ezek az idők kihazsnálhatóak arra is hogy minél többet megtudja arról az emberről, aki otthon vár téged avgy várja a telefonhívásod tűkön ülve. Szeressétek egymást! Ez a legfontosabb! :)

2016. júl. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!