Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Téged zavarna ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged zavarna ha a párod megosztaná a haverjaival a szexuális életeteket?

Figyelt kérdés

Elég érdekes szituba kerültem a minap..úgy volt, hogy páran elmegyünk kicsit kikapcsolódni egy szórakozóhelyre. A lányok, akik jöttek volna visszamondták valami miatt, így a vőlegényem, én meg még 3 férfi voltunk, szóval igen, egyedüli lány voltam..:D Valahogy feljött a szex téma és akkor mindenki elkezdte mesélgetni a sztorikat..ebből nem maradhatott ki a párom sem, így ő is megosztott pár esetet..nos, ezzel nem is lenne akkora probléma, de kicsit kellemetlen volt a helyzet..kb úgy csinált, mintha ott sem lennék, úgy mesélte ezeket..ilyen extrémebb helyes dolgok voltak meg stb. Mondtam neki, hogy kicsit sok lesz, de folytatta. Végül én nem csináltam belőle nagy ügyet, hogy előttem kb kiteregette a szexuális életünket a haverjainak, de így visszagondolva kicsit zavar a téma. Azóta igazából annyit említettem neki, hogy visszavehetett volna, mert szerintem kicsit túlzás volt..amikor nem vagyok ott akkor azt csinál amit akar velük, de ahogy ott voltam hát..fura volt vagy hogy mondjam..oké, volt benne egy kevés pia, de jóval közelebb volt a józansághoz, mint a részegséghez..titeket ez mennyire zavarna? Vagy mit lehet tenni ezesetben? Nem sok mindent szerintem, már megtörtént..


24/l ; 36/f



2016. nov. 6. 01:00
1 2 3
 1/26 Noblesse Oblige ***** válasza:
90%

Hát én elbeszélgetnék a párommal. Biztos volt olyan eset amire nem büszke és kettőtökkel történt meg. Úgyhogy kilátásba helyezném, hogy a haverok egy ilyen estén az ő bénaságain fognak sztorizgatni. Szerintem levágja, hogy ez unfair volt veled szemben.


Amúgy mi a párommal intimen kezeljük ezt. Nem közbeszéd tárgya, se családba, se haverokkal.

2016. nov. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Eddig kb nekünk is úgy volt..bár ezek szerint nem...1-1 eset még belefér..nagyon ritkán 1-1 sztorit én is elszoktam mondani a barátnőknek, ha ilyen nagyon nagy extrém dolog történik, de akkor sem az, hogy a másik előtt..Félreértés ne essék, nem a stílussal meg előadásmóddal volt probléma, csak tényleg elég intim dolgok voltak feszegetve.
2016. nov. 6. 01:38
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem teged akarlak bantani, mert latom, hogy rosszul esett, ez tenyleg csak az en velemenyem lesz. Szerintem ez olyan "proli dolog". 36 evesen plane. Az irasod elejen azt hittem, hogy max. 18-20 evesek vagytok - kb. ott szokas elbuszkelkedni azzal, hogy "nezzetek en mar hasznalom a fütyimet! Es vele hasznalom, es hu ugy hasznaltam a multkor is, hogy leestunk az agyrol!".

En emiatt (bar tudom, hogy nalunk szerencsere semmilyen szintu kibeszelesrol nen lehet szo, mert a baratom is ugyanigy gondolja - meg o inkabb azt mondja, csinalja, nem cseveg rola) valoszinuleg kisse kiabrandulnek. Javaslom, ha legkozelebb elkezdi, inkabb mondd neki, hogy csinalja, ne pedig dumaljon:).

2016. nov. 6. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, annyit lehagytam meg, hogy ez rad nezve eleg tiszteletlen, mert abban a percben valoszinuleg az osszes pasi epp arra gondolt, hogy hogyan festesz ebben es abban a pozban, ami hat... eleg undorito, es nem tudom 36 evesen valaki miert ott tart, hogy ezeket meselgesse ilyen szinten megalazva a baratnojet, ahelyett, hogy az a no az o "sajat" hercegnoje lenne, akinek nincs helye mas ferfiak fantazijaban terdelve.
2016. nov. 6. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Zavarna, megmondom őszintén.

Legalább ne előtted mesélte volna a haveroknak.

2016. nov. 6. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem csodálom, hogy neked is kinyílt a bicska a zsebedben, mert ez elég kellemetlen. 25 vagyok, párom 34, és se neki, se nekem nem jutna eszembe teregetni bárki előtt a szexuális életünket, intim és zavarba hozó dolgokat, meg úgy en bloc ami magánügy. Szomorú, ha valaki 36 évesen ennyire gyerekes. Szerinte beszéld meg vele, hogy pia ide vagy oda, viselkedjen felnőtt ember módjára, és ne teregesse a magánéleteteket, pláne ne a jelenlétedben.
2016. nov. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
77%
Miért nem kezdtél el te is sztorizni olyasmikkel amik öt érintik kellemetlenül? Vagy egyszerüen felálltál volna és otthagyod öket?
2016. nov. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nagyon komolyan leülnék vele elbeszélgetni, mert enyhén szólva is bunkó dolog.

Mi az, hogy elmondja, hogy ti mit csináltok?! Senkinek! nincs hozzá köze.


Az én exem! 31 évesen csinálta ezt... többek között ezért is ex.

2016. nov. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
30%
Én is mesélek a haverjaimnak erről, ha valami extrábbat toltunk. 25/N
2016. nov. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Itt az volt a lényeg, hogy ki tud nagyobbat mondani..egyik megkezdte, na akkor a másik is ráad egy lapáttal, és így tovább. A többi "srác" is 30 körüli, szóval még csak rájuk sem lehet mondani, hogy 20 évesek, valaki szingli közülük, valaki nem. Szóval itt tényleg az volt a baj, hogy gondolatban már tuti megd.ugtak (bocsi a kifejezésért). Én sem értettem hogy mondhat el ilyeneket a párom, főleg előttem. Felvágás, oké, de sok volt. Bezzeg ha a csajok előtt véletlen utaltam valamire, rögtön gond volt belőle. Én is ittam egy keveset aznap, de csak mértékkel, mert én vezettem, talán azért nem is álltam fel tőlük, de azon komolyan gondolkoztam, hogy nyakonvágom, csak nem akartam megalázni..


Arra, hogy csinálja inkább ne dumáljon róla, abban megvédeném kicsit, kitesz magáért szex meg minden téren...ahhoz képest, hogy 36, mintha most élné fénykorát..


Ma mondtam neki végül, hogy elég kellemetlen helyzetbe hozott meg nem kellett volna, ne csináljon ilyet többet, neki hogy esne stb.. szánja bánja sajnálja...jó, igazából már tényleg nem lehet vele mit kezdeni, mert megtörtént, de akkor is zavar ennek ellenére.

2016. nov. 6. 12:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!