Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem abnormalis egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem abnormalis egy ilyen tetovalas?

Figyelt kérdés

A baratomnak van tobb tetovalasa es egy kivetelevel mind tetszik (nekem is van). Viszont azaz egy nagyon zavar. A huga 4 eve halt meg es az o emlekre csinaltatott egy angyalt, aminek torott szarnyai vannak. Ha ranezek mindig eszembe jut a lany es szomoru vagyok, mert olyan "fajdalmas" ahogy kinez.

Szerintem nem normalis, hogy igy emlekezik meg rola, nem ertem miert nem latja be, hogy semmi ertelme. Raadasul egy kigyurt, izmos testen eleg furcsan mutatt egy angyalka.

Szeretnem, ha elfedetne, de igazabol nem tudom hogyan mondjam neki. Van egyaltalan jogom ilyesmit kerni tole?


2016. nov. 6. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Semmi közöd hozzá hogy ő mit tetováltat magára és semmi jogod nincs beleszólni ebbe.

Szokj hozzá és fogadd el!

2016. nov. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs jogod. Ez az ő teste, ő rendelkezik felette. Ha már akkor megvolt a tetoválás, mielőtt ti összejöttetek volna, akkor főleg nem kérhetsz tőle ilyesmit. Próbáld meg elfogadni, vagy ülj le vele és mondd el, hogy te mit gondolsz erről (fontos, hogy mindezt higgadtan, szeretettel tedd). Viszont azt ne említsd meg neki, hogy akár el is lehetne fedni. Nekem ez nagyon rosszul esne, mert én viselem, és bármennyire is számít a szerelmem véleménye, ez sok lenne. Még akkor is, ha később belátnám, hogy igaza volt. Sok múlik a tálaláson...
2016. nov. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én páromnak is meghalt a testvére, ő az arcképét tetováltatta magára. Engem nem zavar.
2016. nov. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki máshogy birkózik meg a gyásszal. Ő például így. Az, hogy neked nem tetszik, vagy furán mutat teljesen irreleváns a kérdésben.

Amúgy meg az ő teste, azt csinál vele, amit szeretne. Ahogy te is a sajátoddal. Kérni kérhetsz tőle bármit, csak ne lepődj meg ha veszekedés lesz belőle. Ráadásul ez érzelmi kérdésnek tűnik, ebben az esetben az észérvek hatástalanok.

2016. nov. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
retek nő vagy.
2016. nov. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem viszont nagyon is szép gesztus, hogy így fejezi ki a húga iránti szeretetét és a gyászát. Az, hogy egy kigyúrt testen szerinted furán mutat egy angyal, az a te véleményed. Miért, egy sárkány, vagy valami snassz divatbaromság jobb lenne?!

Az is természetes, hogy ez egy fájdalmas, szomorú kép. Miért, legyen vidám, amiért elvesztette?!


Komolyan nem értelek.

Azt viszont jó, ha tudod, hogy olyat kérni, hogy egy ilyen örök emléket takartasson el, mert a pillanatnyi barátnőjének nem tetszik, elég nagy bunkóság, és akkor még finoman fogalmaztam!

2016. nov. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen barátnő az abnormális, nem a tetoválás. Előttem már kidejtették, miért is. Szégyelld magad, hogy egyáltalán ez eszedbe jutott.
2016. nov. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Nincs jogod ilyet kérni.

Nem is értem,hogy jut eszedbe.

Senkire nem tartozik,hogy ő hogyan emlékezik meg a testvéréről.

A kérdésedben semmi màsròl nem olvashattunk,csak "te,te,te és megint te"!

Neked nem tetszik,neked ez jut eszedbe,stb...

A tetovàlàst meg àltalàban nem divatbòl csinàltatjàk,hanem életük egy fontos momentumàt,ilyeneket örökítenek meg.

Te erre azzal foglalkozol,hogy miként mutat a testén egy angyal.

Te ezekszerint annak alapjàn varrattàl,hogy díszelegj vele?

Nem is érdekes.

Őt nem érdekli,hogy mutat,teljesen màs dolgok jutnak eszébe... Az,meg hogy nem érted,miért nem làtja be? Nem is értem... Nincs mit belàtnia...

Ùgyhogy fogadj meg egy jò tanàcsot: nem minden ròlad szôl. Ez meg aztàn plàne nem!!!

2016. nov. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Úgy gyászolja a testvérét ahogy akarja. Azt hittem a kérdés alapján, hogy valami b.u.zi halálfej vagy valami sz.arsag van rátetoválva. Ennek legálabb van valami jelentése számára. Hogy jössz te ahhoz hogy beleszólj? Kicsit sokat képzelsz magadról. Ha meghalt volna a testvérem és azt kérned tüntessem el a tetkót amit az emlékére csináltattam kidobnálak mint macskát szar.ni.
2016. nov. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!