Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elárult a feleségem, el akarok válni tőle. Mit gondoltok erről? (hosszú)

Figyelt kérdés

Elég hosszú lett, a lényeg: Most 5 napja, hogy elküldtem a feleségemet otthonról, mert a megkérdezésem nélkül elment abortuszra. úgy érzem, hogy olyan szinten elárult, átvert, hogy soha többé nem tudok újra megbízni benne. Elég erős szándékom, hogy elválok tőle. Ő nem akar válni, kér, hogy gondoljam meg magamat, de gyereket nem akar, én meg nem tudom elképzelni az életemet gyerek nélkül. Többi részlet alább.


Én most 38 éves vagyok, ő 37, nekem egy viszonylag jól menő informatikai vállalkozásom van, ő meg középvezető egy multinál. Már több, mint 7 éve házasok vagyunk, és megbeszéltük, hogy két gyerekünk lesz, még több évvel a házasságunk előtt. Én egyre inkább úgy érzem, hogy nincsen miért dolgoznom, küzdenem, ha nincsenek gyerekeim, mert mindent elértem már, amit akartam: szép, tágas házunk van, nyaralónk, jó autóink, évente megyünk mindenfelé nyaralni. Én nem nagyon vágyom anyagi szinten többre az életben, de mi értelme van a jólétnek, ha nincsen gyerek, a sírba úgysem vihetem magammal a házat, az autót meg a céget?


Az utóbbi 3-4 évben, amiután beindult rendesen a cég, kezdtem mondani a feleségemnek, hogy mostmár hova halogatjuk? Hol csak ugratás szintjén, hol komolyan, többször veszekedtünk is emiatt. Már csak azért is, mert már jóval 30 fölött vagyunk mindketten, nem leszünk már fiatalabbak...Mindig volt valami kifogása, hol hogy most milyen fontos projekt van a cégnél, most nem tud erre koncentrálni, legutóbb az volt, hogy hajtania kell az előléptetéséért, ami meg is történt kb 3 hónapal ezelőtt.


Kb közvetlenül az előléptetése után kezdett furcsán viselkedni, dekoncentrált volt, ingerlékeny, semmiségekért veszekedett, elvonulva telefonálgatott, kerülte a társaságomat, meg láttam, hogy kisírt a szeme, stb. Azt hittem, hogy van valakije, mert egyszer pár éve már előfordult, hogy megtudtam, hogy egy munkahelyi bulin kissé részegen "összegabalyodott" az egyik kollegájával, de végülis ebből nem lett semmi, elrendeztük magunk között, megbocsátottam neki. Az az igazság, hogy annyira gyanús lett nekem ez a viselkedésváltozás, hogy felbéreltem egy magándetektívet, hogy mi van.


Jön a detektív 2 hét múlva a részletes dokumentációval, hogy az asszony egy nőgyógyászati magánklinikára jár, és nagy valószínűséggel abortusza volt (erről kórlapot nyilván nem tudott szerezni, de az illető orvos erre specializálódott, és ksőbb az asszony nem tagadta az abortuszt).


Kérdeztem tőle, hogy miért csinálta? Hogy miért nem szólt? Jött persze a feminista pofázással, hogy az ő teste, meg ilyenek, de az én gyerekemet gond nélkül meggyilkolja, az nem számít. és hogy a karrierje miatt most az előléptetés után nem engedheti most meg magának, hogy elmenjen szülni, meg hogy erre még nem készült ő föl, satöbbi. mondtam neki, b+, mindjárt 40 vagy, akkor mikor leszel készen, mikor akarsz akkor gyereket? erre meg azt mondja hogy ő már meggondolta magát, és nem is akar gyereket, mert az csak akadályoz. Mondom, hogy és erről 7 éves házasság után informálsz? hogy ezt a kérdést letisztáztuk már a házasság előtt már. Hát, hogy ő meggondolta magát. Mondom erre, hogy akkor én meg meggondolom magam, és elválok tőled, takarodjál innen.


Ez volt 5 napja, azóta mindennap beszélünk. Mondta, hogy szeret, meg nem akar elveszíteni, és hogy később még szóba jöhet esetleg, hogy legyen gyerek, de most még nem kész erre. Mondtam erre neki, hogy ilyen hazug nőtől nem kell nekem gyerek, és hogy be fogom adni a válókeresetet. Egyelőre még nem beszéltem ügyvéddel, a 4 napos ünnep miatt sem, meg megpróbálom hideg fejjel átgondolni az egészet...


Köszi, ha megírjátok hogy mit gondoltok az egészről.



2016. nov. 1. 22:20
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
63%
Konkrétan, mint macskát szarni.. Jól döntöttél. Keress egy normális nőt, aki nem ver át, és szül még neked gyereket. Te nem vagy elkésve, a jövendőbeli exed igen.
2016. nov. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
44%

...Megdöbbentő, megölte a közös gyermeketeket!

Szóhoz sem jutok. Ez a nő nem szetet téged.


Miért?....

42/N.

2016. nov. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
98%
Első vagyok. Amúgy az nem lehet, hogy a kollegával mégis több volt, és felcsinálta?
2016. nov. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
54%
Lapàt egyértelműen lapàt !Az ilyen nőnek nem való gyerek !A saját igényeit dolgait a gyerek elé hejezi nem a születendő gyermek az első neki !Am meg 37-en hova akar vàrni mikor akar szűlni 50 -en !?Sztem csak kifogàs de viszont kell neki egy àllandó partner az àgyban egy tàrs de gyerek nem kell neki !
2016. nov. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
54%
Az ő gyereke, meg a tiéd, az ő testében. Mondjuk megszavazzátok, te akarsz gyereket ok, ő nem ezis ok, a gyerek meg élni szeretett volna :(. Sajnálom. Nagyon szomorú ami veletek történt. Innen már ne viszakozz szerintem. Ne rabolja tovább az időd és ne ölje meg több gyereked. Nehéz lesz, de szorítok neked :/ 30/f
2016. nov. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
#3-as: természetesen kérdeztem tőle, hogy az én gyerekem volt-e, és azt mondta, hogy igen...ami csak súlyosbító körülmény szerintem.
2016. nov. 1. 22:35
 7/43 anonim ***** válasza:
37%
A feleséged nem akar gyereket,igaza is van.Ràadàsul te nem is szereted őt,ha fontosabb egy meg sem született gyerek.
2016. nov. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
50%
7es Normális vagy ?
2016. nov. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
75%

Húszonpár éve élek párkapcsolatban, felnőtt gyermekekkel-már az ő karrierüket egyengetem... Nem hiányzik egy pici... -de ha terhes lennék azonnal a férjemre gondolnék, hogy belőle és belőlem van a hasamban ez a csoda...

Fel sem fogom milyen emberek vannak.

2016. nov. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
55%
Kényszerítetted volna, hogy kihordjon egy gyereket, akit nem akar?
2016. nov. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!