Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véleményekre vagyok kíváncsi!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pc-s gyerek kérdése:

Véleményekre vagyok kíváncsi! Ti mit gondoltok? (Lentebb írtam)

Figyelt kérdés
Sziasztok. A barátnőmmel lassan több mint egy hónapja vagyunk együtt de úgy érzem már nagyon nem olyan mint az elején, sőt inkább az ellentéte... Mind ketten "áldozatot" hoztunk a párkapcsolatért (több éves barátságot dobtunk el egy társaságban), de mostanában egyre többször inkább csak kioszt, hogy milyen hibáim vannak (hogy én ezt azt nem tudok, míg, hogy nem beszélek vele eleget, amikor felhivom akkor meg leráz, hogy nem mondok semmit akkor minek hivtam?)... Közben pedig beszélget egy másik "ismerösével" nem is keveset inkább túlzottan sokat napi több órákat amikor eggyütt vagyunk akkor is van, hogy vele írkál. Már bele olvastam (sajnos) az üzenet váltásokba a srác már szerelmet vallott neki így-úgy... Barátnőm persze csak lebaszott, hogy beleolvastam, meg ha elakarna hagyni azt úgyis megmondaná... Hát én egyre jobban nem tudom :( Ti mit gondoltok?

2016. nov. 3. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez nem lesz hosszueletu kapcsolat.
2016. nov. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezert en a szemetet se dobnam el, nemhogy baratsagot...
2016. nov. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet nem lesz közös sírhelyetek
2016. nov. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy hónap után egy fos a kapcsolatotok. Mi a kérdés?
2016. nov. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!