Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha talán már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha talán már nem szerelemmel szeretem a párom?

Figyelt kérdés

Kicsivel több mint 3 éve vagyunk együtt.

Az elején a kapcsolat maga volt a menyország. Aztán idővel csak még jobb lett.

Ebben az évben viszont valami elszakadt bennem, egy nagyobb konfliktus hatására.

Azóta inkább szeretetté szelídült a dolog.

Mintha testvérek/barátok lennénk inkább, mintsem egy pár. Rajta is ezt érzem. Szakítást én vetettem fel, de ő hallani sem akart róla.


Szexuális igényeink tökéletesen egyeznek, habár utóbbi időben a munka miatt kevesebb idő jut erre.

Mégsem gondolom hogy ez lenne az oka ennek a távolodásnak.


Sokat veszekszünk apróságokon a nagy konfliktus óta. Úgy érzem nincs türelmem hozzá.


Normális ez a dolog? Úgy értem, ha valaki 40 évig él házasságban, ott is vannak hullámvölgyek nem?

Még fellángolhat újra ugye? Vagy honnan tudhatom, hogy van-e még rá esély?


Nem szeretném emiatt eldobni ezt a dolgot, de megijeszt ha a jövőnkre gondolok, hiszen lassan össze szeretnénk költözni és házasságról is volt szó.

Félek nehogy megbánjam a dolgot vagy nehogy megbántsam őt.


Kérem aki tud valami hasznos tanácsot adni, az írjon.



2016. nov. 8. 17:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
3 év után még baromi korai szerintem ez az érzés. így nem fog működni hosszú távon. Miért nem költöztetek még össze? Ráadásul milyen házasságról van szó mikor együtt sem éltetek még? Valamit nagyon nem jól csináltok.
2016. nov. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem.

H lenne az?????

2016. nov. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Az normális, hogy már nem érzitek azt a nagy rózsaszín ködöt, amit a kapcsolat legelején. Viszont az már nem normális, hogy úgy szereted a barátodat, mint ha a testvéred lenne. Azért ez elég fura... Főleg úgy, hogy te már szakítani akartál. Ha velem valaki szakítani akar, akkor biztos vagyok benne, hogy nem szeret és nem akar velem lenni... én ott hagytalak volna már rég.
2016. nov. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Azt már meg se kérdem, hogy akkor minek vagytok még együtt? Szerintem ezt nincs értelme erőltetni. Csak vesztegetitek egymás idejét a semmire.
2016. nov. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem van ismerosom,akik igy vettek fel hitelt lakasra,hogy elotte nem is nagyon eltek egyutt csak szulokkel egy kis ideig.Ja es hatassag utan tortent mindez.Eltelt par ev es mar valnak. Amit a lakashitel csak megjobban megbonyolit. Szoval azert legyetek ovatosak.Ha parod mar most bem megy bele semmube akk mi lesz kesobb. Lehet,h az alberlet nem a legolcsobb megoldas de megkene probalni,hogy legalabb lassatok mennyire tudtok egyutt elni. Vegyetek ki egy szobat ketten az olcsobb es max meg lesz egy v ket lakotarsatok.Egy evet minimum igy kellene egyuttelni mielott mindenfele elhatarozasra adnatok magatok.
2016. nov. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
*hazassag
2016. nov. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Szia! Nálunk is pont ez van, de mi már együtt lakunk és az esküvőt tervezzük. Én is pont így érzek a mi konfliktusunk óta. Nem tudom, hogy hozzá merjek-e menni, ha nincs minden rendben a szívemben és a lelkemben.

Nálatok hogy végződött? Vissza jött a szerelem, vagy belenyugodtál, hogy így maradnak az érzések? Vagy szakítottatok?

2019. szept. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!