Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti miket tennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti miket tennétek meg, hogy jobban tetszetek a párotoknak?

Figyelt kérdés

A párom sokszor megjegyzi, hogy mi tetszene neki rajtam.

Kezdem úgy érezni, hogy át akar formálni valami cicababára.

Így is sokat törődök magammal, sminkelek, festem a hajam, divatos ruhákban járok, de úgy látom ez neki nem elég.

Eddig jó voltam neki ahogy voltam, nem szólt bele mit vegyek vagy mit ne vegyek fel.

Ha valami nem tetszik neki, azonnal megjegyzi, hogy ez nem szép, ez neki nem tetszik.

Még a bugyijaimat is kritizálja, pedig tudtommal csinos fehérneműim vannak.

Azt várom, mikor fog előjönni azzal, hogy csináltassak nagyobb melleket, műkörmöt, műszempillát, stb.

Tényleg át kell formálnia azért, hogy jobban tetszek neki?

Ti mindenen változtatnátok a párotok kedvéért?


2016. nov. 8. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez túlzás nagyon. Festetem a hajam. Ha pl. Azt mondaná jobban tetszenék neki szőkén, akkor azt bevállalnám. De csak akkor ha amúgy nekem is tetszik magamon és már amúgy is kacérkodtam a gondolattal. Vagy ha megjegyzi hogy ebben a ruciban dögös lennék akkor megveszem. De azt is csak akkor ha amúgy tetszik. Az is rendben ha megemlíti hogy ez vagy az nem túl előnyös. Persze nem bunkón. De ez amit a párod csinál...
2016. nov. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahh felejtsd el. A müszempillát ragaszd a makkjára a mükörmöt meg ahova akarod...oszt cumizza le magát
2016. nov. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi egyensúlyban vagyunk:én BÁRMIT szívesen megtennék neki, ő pedig nem kérne semmi olyat, ami távol áll tőlem. :)

Max a saját ruháim közül szokott kívánsága lenni, hogy másnap vegyem fel a szürke szoknyámat, vagy ilyesmi, meg néha megjegyzi, hogy jól állnak a piros/bordó pólók, meg tetszik neki xy körömlakkom színe, ilyen téren pedig nagyon élvezem, ha a kedvében járhatok. És nem is kell kifordulnom magamból miatta. Win-win.

2016. nov. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ésszerű keretek között igyekszem a kedvére tenni a külsőmet tekintve.

Pl. együtt vásárolunk ruhát és mindig kikérem a véleményét. Ha valamire azt mondja nem tetszik neki, akkor nem veszem meg.

Szolidan sminkelek, de abba még soha nem kötött bele.

Szexi fehérneműket is ő választ nekem, de a mindennapokban nem abban járok. Ezt megérti.

Hosszú hajam volt már kiskorom óta, de már meguntam. Vágás előtt megkérdeztem a véleményét.

De rendszerint neki minden tetszik rajtam, még az is ami szerintem nem áll jól.


Ide tartozik, hogy ő volt az első pasim aki nem kért meg arra hogy fessem feketére a hajam, valamint nem tett megjegyzést egy szembetűnő bőrhibámra. Ott döntöttem el, hogy ő kell nekem. :)


Exem viszont akkor kezdett célzásokat tenni hogy változzak mikor volt egy lány aki megtetszett neki. Na akkor megpróbált a csaj képére formálni. Csak rájöttem hogy mi az ábra...

2016. nov. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is megjegyzi párom, ha valami jobban áll, valami kevésbé. De nem akar átalakítani. Engem szeret, így maximum tanácsot ad, javaslatot tesz. A hajam miatta lett sötétebb, de nem kérlelt, megjegyezte, hogy neki jobban tetszik a sötétebb haj, én pedig befestettem, mert amúgy is untam az akkorit. De ha hirtelen szőke lennék, akkor sem bántana érte, nem alkalmazna lelki vagy fizikai terrort.

Magamtól pedig annyit teszek, hogy figyelek magamra, sportolok, igényes vagyok. De önmagamat nem adnám fel, de nem is kérne ilyet soha.

Amit a te párod csinál az bizony lelki terrornak tűnik. Mi tha nem téged szeretne, hanem egy álomképet, amivé formálni akar. Az én hiúságom ezt nem engedné, de neked kell átgondolnod, a sarkadra állsz-e, kockáztatva a kapcsolatotokat, vagy csendben kushadsz a langyos vízben.

2016. nov. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Már semmit. Beleuntam ebbe a megfelelősdibe. Ott lett elegem amikor azzal kezdett el b**zogatni, hogy én is csinálhatnék szelfiket magamról, amin pucsítok meg meg kint vannak a melleim. Ja meg, hogy csináljak magamnak facebook profilt, hogy a munkatársai és a haverjai meg tudjanak nézni. (WTF?!)

Ez két hónapja volt, de előtte ugyanaz volt a szitu mint Nálatok. Ilyen legyen a hajam, a körmöm olyan. A sminkem se volt mindegy neki, meg az se, hogy milyen ruhákat hordok. Aztán mikor jött ezzel a szelfis dologgal, akkor megmondtam, hogy ha egy magamutogató p*csa kell neki, akkor menjen és keressen magának egyet, engem meg hagyjon békén. Azóta nem is beszéltem vele. Utólag nem is értem, hogy nem tűnt fel korábban, hogy egy másik személyiseget és stílust próbált meg rám erőltetni.

2016. nov. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!