Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlreagálom?

Figyelt kérdés

Nem tudok objektívan látni a helyzetben, kérlek segítsetek. Barátomnak meghalt a haverja, egész jóban voltak-barátnojét nem ismerte. Amióta megtortént a szerencsétlenség, a barátnojevel facebookon beszél, de már sms-ezik is és folyamatosan vigasztalja.

Apukámnak most lesz egy komoly szívmutétje, elég rosszul is van mostanában, teljesen ki vagyok miatta készulve... Tolem soha meg se kérdezi és nem is kérdezte, hogy mi van velem, hogy érzek ezzel kapcsolatban. Még a mutet idopontját se tudta.

Jogosan esik rosszul hogy másokkal, idegenekkel torodik, vigasztalja oket, nekem pedig azt mondja hogy o sose tudja kimutatni mit gondol és érez? De hát láthatólag ez nem így van, csak hozzám nem úgy viszonyul.

Kérlek mondjatok valamit.


2016. nov. 9. 09:17
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Az tény, hogy veled valamiért zárkózottabban viselkedik.

Most halt meg a haverja, érthető hogy ki van borulva, és a megmaradt barátaira akar támaszkodni, ők is ugyanazt élik át.

Itt igazából csak az nem stimmel, hogy a te dolgod felől ennyire nem érdeklődik, de gondolom ez eddig is így volt, nem?

2016. nov. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
8%
Azért az durva szint, amikor szerencsétlen lánynak meghal a barátja, a párod próbálja vigasztalni, te meg féltékeny vagy rá. Kicsit el kéne gondolkodni azon, hogy mit érezhet az a lány? Emellett ha a párodnak nagy barátja volt szegény srác, akkor meg pláne. Nem kéne így viselkedni, kicsit együtt kéne vele érezni. Egy műtét az apósnál, és egy közeli barátom halála egy picit különbözik, de csak egy picit..
2016. nov. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Jogosan esik rosszul, mivel nem torodik veled. Ha veled is legalabb ugyanugy torodbe, mint egy idegen lannyal, akkor nincs miert feltekenykedni.

Itt viszont az a baj, hogy azzal a lannyal ugy torodik hogy mellette teged elhanyagol

2016. nov. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Furcsa érzés, nem is azt mondanám, hogy féltékenység, hanem, hogy nagyon rosszul esik, hogy ot nem is ismeri és mégis torodik vele-még egy idegennel is... de velem nem, ezek szerint nem érdeklem :(
2016. nov. 9. 09:42
 5/10 Költőnő? ***** válasza:
100%

Nézd. Ha ez téged zavar, akkor finoman lehet jelezni. Az egy közös gyász, a családodat meg valszeg még úgy tekinti h az a tiéd. De akkor ezt le lehet felé kommunikálni h figyelj szívem, úgy érzem nem állsz számomra kellőképp támogatóan mellém ebben a helyzetben és szeretném, ha az én érzéseimmel is legalább annyira törődnél, mint Panniéval (gyk lány neve). Félek és jól esne egy kis törődés és odafigyelés, amit szeretnék az egyik számomra legfontosabb embertől megkapni; tőled.

Aszt majd mond rá vmit.

2016. nov. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én véleményem az, hogy tiszteletben kell tartanod a barátod fájdalmát, viszont ő is mutathatna érdeklődést apukád iránt és a te aggodalmad iránt.

Azt meg nem értem, hogy pár üzenetváltáson kívül mi dolga van azzal a lánnyal, a lányt miért nem a saját barátai, barátnői, családja vígasztalja, miért egy számára idegen?! Pláne hogy neked ez egy bizonyos pont után jogosan esik rosszul!!!

2016. nov. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18%

Nem ismerte a haverja barátnőjét, személyesen sem találkoznak, nincs miért aggódnod.


Mond el, hogy apukádnak műtétje lesz és hogy melyik nap, és légy erős. A férfiak sokszor nem tudják, hogyan vigasztaljanak stb...

2016. nov. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
7# érdekes a haver barátnőjét tudja hogy vigasztalja meg. Nem feltétlen féltékenységről van szó, és tény, hogy a csajnak is szörnyű lehet, de ők nem ismerik egymást. Nem azt mondom, hogy helyette a barátnőjével foglalkozzon de mellette azért vele is, főleg hogy egy szívműtét elég komoly dolog. Így pláne túlzás kicsit. Ráadásul haverról van szó nem legjobb barátról. Ilyenkor egymást kéne vigasztalni max. tehát a kérdezővel. A csajt pedig vigasztalják a saját barátai.
2016. nov. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2-es azért az a szerencsétlen lâny nem egy kislàny akit agyon kellene pàtyolgatni tudod ezt félrelehet érteni hogy egy idegen nőt vigyasztal a sajàt bnőjétöl még azt sem kérdezi meg hogy hogy van ez fura azért csak egy picit!Mindegy hogy meik a tragikusabb esemény az nem kellene hogy ok legyen hogy a sajàt pàrunkat elhanyagoljuk de ugy làtszik ez esetben az sztem ez itt a probléma !
2016. nov. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A pàromnak is van havernője de annak van pàrja és messze lakik de engem sem hanyagol el !Ha miatta hanyagolna el mind1hogy mi lenne a hàttérbe pl gyàsz vagy anyagiproblémàk én dobnàm !
2016. nov. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!