Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti kiakadnátok? Túlreagálom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kiakadnátok? Túlreagálom?

Figyelt kérdés
Megbeszéltük a párommal, hogy ma találkozunk. Ő elment focizni az apukájával, mert hogy holnaptól nehezebben tudnak közös programot szervezni, mivel az apukája munkahelyet vált. Ez rendben is van. De nekem nem szólt, nem hívott, nem írt. Mikor felhívtam, és rákérdeztem, hogy találkozunk-e így egyáltalán, csak akkor mondta, hogy esetleg este, és mikor felhúztam magam azon, hogy nem értesített még ő volt felháborodva, és lerakta, mondván: vele ne veszekedjek. Nagyon felhúztam magam. Úgy érzem semmibe sem vett.
2016. szept. 6. 13:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Vihar a biliben...
2016. szept. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ezt biztosan felnőtt párkapcsolatokba akartad kiírni?
2016. szept. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%

Vihar a biliben szerintem is.. Ez messze nem olyan fajsúlyú dolog, amin ennyire ki kéne akadni.


Persze, szólnia kellett volna, főleg, miután megbeszéltetek valamit, de előfordulhat bárkivel, hogy elfelejti. Ha ezek után már alapból idegesen, leb-szósan kéred számon, én is rád csapom a telefont, hogy nem kell a felesleges vita.


Persze ha más gondok is vannak a kapcsolatban, illetve az ilyesmit rendszeresen csinálja, akkor más helyzet, de ha egyszeri alkalom, akkor nagyon felfújod.

2016. szept. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Most komolyan, ez szerintetek részéről normális viselkedés?
2016. szept. 6. 13:11
 5/14 anonim ***** válasza:
67%

Milyen gyakran találkoztok? Milyen gyakran felejt el szólni ha tervváltozás van?


Ha elég gyakran találkoztok és az ilyesmi amit leírtál nem fordul elő gyakran akkor igen túlreagálod, nem is kicsit. Kérdezted egyáltalán miért nem szólt vagy azonnal nekiálltál veszekedni? Lehet csak elfelejtette, amiben semmi tragédia nincs.


Házsártos sárkánnyal meg senki nem akar veszekedni, pláne nem pitiáner hülyeségeken, mint ez, szóval még jó, hogy rád tette a telefont.

2016. szept. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%

Mármint hogy ápolja a kapcsolatot az apjával?

Vagy hogy nem számol be minden lépéséről?

Vagy hogy nem kizárólag arról szól az élete, hogy téged körbeugrál?

2016. szept. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%

A leírásodból nekem az jön le, hogy tudtad, hogy hol van és kivel, csak azt nem, hogy ÍGY találkoztok-e aznap.

Mivel nem mondott rá biztos igent, elkezdték hisztizni.


De hiába írod le úgy, hogy a másik a hibás, még senki sem adott neked igazat.

2016. szept. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem tudtam egyáltalán, hogy hol van, vagy kivel. Csak miután felhívtam és kérdeztem, akkor mondta, és azt is csak a kérdésemet követően tudtam meg, hogy módosult a napiterv... Csak azzal van gondom, hogy várhattam volna itthon, mert ha nem hívom fel, nem kérdezek rá, nem szól semmit... Mennyibe kerül írni egy sms-t?
2016. szept. 6. 13:35
 9/14 anonim ***** válasza:
51%

Az élet nagy problémái .. Komolyan ! Nem, hogy örülnétek annak, hogy van veletek valaki aki szeret! Ilyen, " apróságokon " patáriázni !


Szólhatott volna ez igaz ! De lehet, hírtelen ötlet volt, az apja nem tart téged fejben, programozás szempontjából. Utána pedig át adták magukat az élménynek! Valószínűleg utána hívott volna, hogy merre járt.

2016. szept. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%

Én biztos kiakadtam volna, nem kicsit. Nem azon, hogy elmegy az apjával, mi sem természetesebb egy ilyen esetben! De az, hogy erről nem szólt, iszonyú pofátlanság, senki sem a fáról szedi az idejét. Ha valaki megbeszél velem egy programot, akkor minimum felhív, hogy ne haragudjak és ne várjak rá, hogy utána én is tehessem a dolgomat. Ez az egyik legalapabb dolog szerintem. Ahogy az is, hogy szólok, ha kések, szólok, ha beteg vagyok, és nem tudok menni valahova. Az pedig, hogy be sem ismeri, hogy elcseszte, és még le is teszi...

Szerintem az alapvető tisztelet, hogy nem csesszük el a másik idejét fölöslegesen.


És hangsúlyozom, nem a focizással van, meg a másik programmal, az természetes. De az is, hogy szólok róla.

2016. szept. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!