Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti otthagynátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti otthagynátok a párotokat ha egy évnyi együttlét után még mindig nem vallott szerelmet?

Figyelt kérdés
Mi nem élünk együtt de egy éve járunk. És még sose mondta, hogy szeret. Egyszer annyit hallottam egy baráti beszélgetéséből,hogy nem mondhatja el mit érez. De vajon miért? Nem értek semmit. Ha én felhozom a témát akkor annyit mond hogy ne bonyolitsuk a kapcsolatot érzelmekkel.
2016. nov. 9. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%

Nem. Teljesen megértem. Tényleg ne nagyon erőltesd a témát, mert csak rosszabb lesz.


Attól, hogy nem mondja érezteti veled, hogy fontos vagy számára?

2016. nov. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Egy év? Fél évet se értük volna meg így.
2016. nov. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne bonyolítsátok a kapcsolatot érzelmekkel?? De hát a kapcsolatban alapból kellenének hogy érzelmek legyenek.. Ezt a viselkedést én sem értem, tényleg meg kellene beszélned vele.. Egyébként érezteti veled, hogy szeret? nem szavakkal hanem tettekkel
2016. nov. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"ne bonyolitsuk a kapcsolatot érzelmekkel"

(?)


Már hamarabb szakítottunk volna, nem tetszik a viselkedése, gondolkodásmódja.

2016. nov. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sokat szeretget, nagyon figyelmes az ágyba. Rengeteget csókolózunk. De olyan mintha lenne egy nagy titka. Hogyan nyomozzam ki hogy mi az?
2016. nov. 9. 21:27
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá egyértelműen. Ha nem mondja meg akkor ultimátum. Ha tényleg ragaszkodik hozzád úgyis elmondja. Hazugságra nem lehet semmit sem építeni.
2016. nov. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Már arra is gondoltam hogy nős csak titkolja.
2016. nov. 9. 22:13
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"ne bonyolitsuk a kapcsolatot érzelmekkel"


Te a szeretője vagy, nem a párja.

2016. nov. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"ne bonyolitsuk a kapcsolatot érzelmekkel."

XD

Ok.

Mond meg, egyértelmű, imád téged, szerelmes mint 3 másik, miért nem mondja ki. Mi baja, stb.

2016. nov. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem jutok el vele az egy évig, az tuti!
2016. nov. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!