Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam most ki? :o

Figyelt kérdés

Röviden annyi,hogy a párommal két éve vagyunk együtt, és sajnos csak hétvégente tudunk együtt lenni, mivel én egyetemezek,ő meg a munkája miatt hétköznap úton van.

Tehát hétközben telefonon tartjuk a kapcsolatot, és mikor külföldön van ez is nagyon lekorlátozódik.

Tegnap ment ki, tehát ma nem beszéltünk, mondta, hogy délután hivjam fel. Kijöttem egyetemről ,felhivom kb 1 percet beszéltünk aztán mondta, hogy hivjam később, mert épp sörözik egy kollégájával.

Aztán rá egy órára irtam neki üzenetet, hogy mikor szeretné, hogy hivjam, csergessen meg. Véletlenül se akartam nyomi lenni,hogy úhjra hivom....

Ennek már két és fél órája, azóta semmi.

Tudja,hogy reggel korán kell kelnem, mert órám van, de még csak annyi percet sem szánt rám,hogy elköszönjön estére.

Elég rosszul esik...

Tudom én, hogy kollégákkal van, dumálnak, hagyjam kikapcsolódni, de hát akkor is, egy perce nincs,hogy beszéljen velem?

Ti mit gondoltok erről ? Felfújom ? :(


2016. nov. 9. 21:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

buta vagy és nagyon ráérős

örülnöd kéne, hogy van valakid

2016. nov. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kicsit felfújod. Ha neked ilyen fontos a napi kontakt (egyébként nekem is) akkor nem való neked távkapcsolat.
2016. nov. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Sok érzéketlen hülye! nem fújod fel! Igazad van! Szerintem ez bunkóság, ne elégedj meg ezzel a pasival, többet érdemelsz! Az ilyen flegmák meg találjanak egymásra! nem, nem nem...ez az egész kapcsolat...hétvégente találkoztok meg mittudomén, mert az ő munkája meg bla bla..keress már egy normális pasit. Őt meg engedd el...jó, mondom ezt amikor tök odavagy érte, látszik..majd rájössz ha már eleget szenvedtél, mert leszar. Többi válaszadót meg csókoltatom, ők is ugyan ilyenek. Tudod kinek kéne
2016. nov. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mi is csókoltatunk 13-as, a legjobb embertípus a hisztis, sértődős, tapadós pióca :D Sok boldogságot, pusszantom a 25 macskádat majd pár év múlva.
2016. nov. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!