Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon csúnya szakítása volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csúnya szakítása volt már valakinek?

Figyelt kérdés

Megpróbáltam normálisan, emberi módon elválni, miután ő durván viselkedett velem, de nem sikerült. Hiába volt nagy szerelem, hiába voltunk együtt másfél-két évig, nem lehetett vele szépen lezárni. Csak a hülyeségeit hangoztatta üvöltözve, én pedig "kitessékeltem". Nagyon rossz érzés, szóval sok idő lesz, amíg elfelejtem, hogy lett vége.

30/N


2016. nov. 10. 16:04
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

"de az óta engem csak a bunkózás és a rosszindulat éltet,valamint az hogy egyszer én is megcsináljam egy olyan érzékeny lánnyal azt amit ő csinált velem,amikor lelkem még érzékeny volt"


10:

Undorító vagy, egy aljas ember, ehhez hasonlót még nem olvastam itt a gyik-en, pedig van felhozatal bőven...

2016. nov. 11. 17:57
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
szerintem a 10-es semmi extrémet nem mondott. a nép jelentős része vissza akarja adni amit kapott. és általában vissza is adja. ezért nem érdemes elítélni senkit
2016. nov. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Atyaég, milyen emberek vannak. Én senkinek nem kívánok rosszat, mindenkinek csak jót, hogy találja meg a helyét a világban és legyen boldog.
2016. nov. 11. 23:29
 14/19 anonim ***** válasza:

Pedig a bosszúvágy teljesen természetes érzés, és nézőpontom szerint aki rászolgált, annak meg is kell kapnia, ami jár neki.

A baj az, amikor másokon bosszulják meg azokat a sérelmeket, nem pedig azon, aki okozta őket.

2016. nov. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Bennem semmilyen bosszúvágy nincs.
2016. nov. 13. 12:23
 16/19 anonim ***** válasza:

Hát akkor nem vagyunk egyformák :)

Bennem nagyon erős igazságérzet van, és nem hagyok megtorlatlanul sérelmeket, se a sajátomat, se azokét, akiket szeretek.

Ugyanakkor az igazságérzetem miatt soha nem ártanék olyanoknak, akik nem ártottak nekem vagy azoknak, akiket szeretek.

2016. nov. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
10-es vagyok,igazad van,tudom hogy aljasság,de majd kinövőm,hidd el az ember személyisége el tudd torzulni,ha valaki tönkre teszi,én szeretem azt a lányt,és nem én kértem hogy tegyen tönkre,csak mert a tenyeremen hordoztam,már elmebeteg vagyok ? ezeket vágta a fejem,sose tettem vele amúgy semmi rosszat,csak túlzottan szeretem.
2016. nov. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk egyformák, nagyon nem. Egy párkapcsolat mindig nagyon erős érzelmi töltetű, sérülések oda-vissza alapon természetesek, gyakran elkerülhetetlenek, és nem mindig szándékosak. Én megbocsájtottam olyan exemnek is, és a mai napig jó barátságban vagyunk, aki nem akarta anno a közös gyerekünket...

Viszont abban az esetben, ha a szeretteimet bántják, vérfarkassá válok.:)

2016. nov. 13. 15:02
 19/19 anonim ***** válasza:
Egyszer én is megvédtem,egy srác írogatott neki,az exem sérelmezte,én mondtam a srácnak álljon le,vagy nem fog jól kijönni ebből,pár óra múlva közölte is a drága exem hogy milyen szemét vagyok,mert a srác nem is bátani akarta mint kiderült,és most össze zavarta hogy leállitotam,ez azért tönkre vágja az ember idegeit,majdnem 1 éven keresztül,de én voltam hülye :D
2016. nov. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!