Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt, megbocsájtsam?

Figyelt kérdés

csak normális válaszokat szeretnék a következő számomra igen fontos kérdésre:

Megcsalt a barátom a kapcsolatunk elején, mit tegyek?

én erről most értesültem hogy amikor mi már együtt voltunk akkor ő megcsalt egy prostituálttal hogy el "tudjon" köteleződni. Azért ekkor tette és azért egy ilyen nővel mert úgy vélte mi még nem voltunk együtt és hogy ez érzelemmentes lesz így. A történetet nem magától mondta el, én jöttem rá

nagyon zavar mert szeretem de nem tudok benne bízni

mit gondoltok?



2016. nov. 10. 19:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, szerintem benned marad örökre a szálka. Bennem legalábbis megmaradt, pedig, akivel lefeküdt, az nem is prostituált volt, hanem az előző nője (aki jóval idősebb volt nála, sok gyerekkel). Pont azelőtt az este előtt feküdt le vele, hogy mi találkoztunk volna, és összejöttünk volna. Utóbb kiderült, hogy még a nyakát is kiszívta... csak ugye volt esze és garbóban jött. Nekem végig ott motoszkált az agyamban, mert a mi találkozónk megbeszélt találka volt, tudta, hogy vagyok, és még ha nem is volt benne biztos, hogy összejövünk, akkor se tisztelt annyira. Na már most ha jól értem, Te meg már a párja is voltál akkor, tehát hivatalosan is összejöttetek. Nekem a "de nem tudok benne bízni" mindent elmond... nem tudom Te tudsz-e később bízni... nekem nem ment.
2016. nov. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Teljesen egyetértek ebben

de jó volt látni egy másik ember véleményét. köszönöm a választ

2016. nov. 10. 19:56
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Én nem bocsátanék meg neki.
2016. nov. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Hagynám a fenébe, megadnám neki a lehetőséget, hogy mással köteleződhessen el. ;)
2016. nov. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Megcsalt, hogy el tudjon köteleződni? Hát nem is tudom erre mit mondjak. Soha nem fogsz tudni megbízni benne ezek után. Megbocsátani akkor érdemes szerintem ha túl tudsz lépni ezen. Magamat ismerve én nem tudnék. Ha meg mindig felhánytorgatom semmi értelme. Én nem szeretnék azon agyalni mikor lesz egy újabb bekattanása. Vagy mikor érünk olyan fordulóponthoz (eljegyzés, házasság, gyerek stb.) húgy újra úgy gondolja neki meg kell dugnia egy prostit.
2016. nov. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
4%
".... mi még nem voltunk együtt...." Tündérke! Ha csak huztad az agyát, a g-ci már a fülén löttyedt ki. Olyankor egy potens f esetében bizony üriteni kell. Tudom, hogy mostanában keményen el kell itélni a prostikhoz látogatokat, de mit gondolsz? Évszázadokon keresztül ez miért nem volt olyan nagy bün? GONDOLKOZZZZZZZ!
2016. nov. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%

én biztos hogy megbocsátanám neki

ez 1x -i alkalom volt

2016. nov. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18%
Az persze nem baj, ha egy nő több hetes átfedéssel, sok megcsalással megy egy új kapcsolatba... De ha egy férfi egy kicsit is "hibázik"...
2016. nov. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%

Egy kapcsolat alapja a bizalom.

Ezek után nem tudsz benne megbízni.

Szerintem így nincs értelme,nincs mire építeni a kapcsolatot.

2016. nov. 11. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
10%
foglald le magad ahelyett hogy ilyeneken töröd a fejed. túl sok időd van gondolkozni...
2016. nov. 11. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!