Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyek féltékeny?

Figyelt kérdés
Barátommal két éve együtt vagyunk, koleszos. Minden nap beszélgetünk, hétvégén találkozunk. Mostanság lányokat hívnak a szobájukra, ilyenkor ital is van. Nem tudom mit csinálhatnak, attól tartok, hogy nem lesz ennek jó vége. Féltékenykedjek, ne szóljak semmit, mit csináljak ?

2016. nov. 4. 07:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ezt nem eldönteni szokták: vagy az vagy, vagy nem. :)

Persze, felesleges, mert úgysem tudod meg, hogy mi történik ott.

Én a helyedben egy mondattal jelezném a páromnak, hogy ez nekem rosszul esik, és pl nem is tudsz rendesen aludni emiatt.

Ha szeret, megérti, és megpróbál valamit tenni, bár sajnos a barátok véleménye komoly húzóerő...

2016. nov. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A féltékenykedés és az ezzel járó hiszti a lehető legrosszabb megoldás, még soha nem oldott meg semmit, sőt, pont, hogy ezzel üldözöl el magadtól bármilyen kicsit is normálisabb embert. Semmire sem mész vele, csak magad alatt vágod a fát.

Normálisan, higgadtan beszéld meg vele, hogy ez rosszul esik, mint ahogy az első is írja.

2016. nov. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

Szakíííts!

A barátod egy szimpla mocsok, hülyének néz!

Ahol szoba, pia, és nők vannak, ott szex is van!

2016. nov. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
Lehetsz, van mire. Szerintem játszd el te is ugyanezt vele, aztán meglátod mit reagál!
2016. nov. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ittasan biztos nem szexel...aha.. én rákérdeznék SZEMÉLYESEN, hogy volt-e már valami valakivel stb, nézném a reakcióját, és ...... utána te döntsd el, bízhatsz-e benne, vagy sem. Vagy elküldöd ....szakítasz. És mondod neki, hogy akkor szórakozzon a többi csajjal a koleszban. A döntés a tiéd.
2016. nov. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!