Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavaró lehet egy lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavaró lehet egy lánynak, hogy már elmúltam húsz éves és még egy randiig se jutottam el?

Figyelt kérdés

Nem vagyok csúnya, kövér, igénytelen csak nem alakult túl rózsásan az életem. Kissé későn érő vagyok 16-17 éves koromban kezdtek el érdekelni a lányok és 16 évesen tetszett meg egy lány, aki nem viszonozta a közeledésemet és sajnos sokáig leragadtam nála és több lánnyal voltam így akiknél hónapokig leragadtam.

Nem tudok könnyen ismerkedni kevés emberrel tudok jól kijönni, sokáig olyan társaságban voltam akikkel nem igazán tudtam jól érezni magam és egészen más érdeklődési körünk volt.

Aztán volt olyan időszakom amikor teljesen depressziós lettem kb. 3 évig többször feküdtem pszichiátrián, mert elég nagy trauma ért engem, de nem mennék bele a részletekben senkinek se kívánom, hogy átélje.

Mára már rendbe jöttem és próbálom kitörölni a múltamat, elkezdtem sportolni, dolgozni, a volt haveri társaságommal meg már nem tartom a kapcsolatot. Elég nagy egoisták voltak és többször voltak velem szemetek volt mikor kérdezték tőlem, hogy milyen lányok tetszenek nekem mutattam róluk képeket és nagyon elvették a kedvemet, mert belém akarták súlykolni azt, hogy nem vagyok elég jó hozzájuk, ha nem veszem lejjebb az igényemet örökké egyedül fogok maradni, ezek elég nagy lelki törést okoztak bennem, már nem bánom, hogy ilyen emberekkel nem tartom a kapcsolatot és inkább vagyok egyedül, mint velük.

Kicsit félek attól, hogyha megismerkedek egy lánnyal, akkor emiatt szerencsétlen balféknek fog nézni. Nagyon sokat olvastam a párkapcsolatokról könyveket, fórumokat ezt az oldalt is nézegettem, egy jó barátomtól is sok jó tanácsokat köszönhetek. Őszintén nem érzem magam, hogy annyira nagy lemaradásba lennék, ezért nem tetszik egy pár lánynál, amikor a tanítónénizéssel jönnek, mert nem szeretném, ha egy totál idiótának kezelne, mert két embernek kikell ismernie egymást és megkell tanulni egymás szokásait. Ugyanezt gondolom a szexuális életről is. Na meg nincs olyan vágyam, hogy elkezdjem kiélni magam, hanem szeretni szeretnék valakit tiszta szívemből.


2015. márc. 23. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem olvasom végig , de sejtem mire gondolsz , max azt gondolhatja , hogy önbizalomhiányos vagy , de ezt nem kell neki mondani , hogy első randi lenne ;)
2015. márc. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"3 évig többször feküdtem pszichiátrián"
2015. márc. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kamu!
2015. márc. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hat en is szeretni szeretnek mar valakit szivbol L
2015. márc. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#2 nem tettem oda vesszőt
2015. márc. 23. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!