Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabó Andreas kérdése:

Ti mit tennétek a helyemben? Szakítanátok vele?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 3 éve együtt vagyunk, de még egyszer sem dolgozott, amióta velem van. Eleinte nem is nagyon tűnt fel, de mostmár nagyon zavaró lett számomra. Utóbbi időben mar sokszor szóvá tettem neki, hogy menjen el dolgozni, de mindig azt mondta hogy "jó, persze", vagy csak hallgatott és folytatta tovább a tv-t vagy a telefonozást. Mindezt megelőzve az apja is velünk lakott, aki szintén ugyanezt csinálta. Apósom miatt hitelt kellett felvennem, mert vállalkozásba akart belekezdeni, és mindig baszogatta barátnőmet. Igy beadtam a derekamat. Ezzel nem is lett volna baj, csak fogta magát az apja, és elköltözött, hátrahagyva egy csomó közüzemi számlát, amire természetesen én adtam pénzt, csak nem fizette be, illetve becsődöltette a vállalkozást is, amit szintén a mai napig törlesztek. Anyámmal is össze vesztem, mert megmerte mondani hogy milyen ez a család. Hozzáteszem igaza volt! Fél évig nem is beszéltem vele, miközben párom rendszeren beszél az apjával, és ugy csinál mintha semmi sem történt volna. Ez nem igazán érzem fair-nek. Kezdem olyannak látni, mint az apját. Mindezek mellett szorongásos tüneteim is lettek. Sorra jártam az orvosokat, hogy mitől érzem szarul magam. Aztán elmentem egy pszichológushoz, aki rávilágított egy-két dologra. Nem igazán látom a jövőmet ezzel a lánnyal. Én sok mindenre törekszem az életemben, de ő nagyon semmire sem. Ti mit tennétek az én helyemben?
2016. nov. 13. 22:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Biztosan otthagynám a fenébe.
2016. nov. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szakíts. Értelmes srácnak tűnsz, nem ezt érdemeld. Jelneleg hagyod, hogy kiahsználjon mint a barátnőd mind az apja. Ne hagys magad! Hidd el, vannak ezerszer különb nők is.
2016. nov. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nagyon-nagyon gyorsan hagyd ott.

Minél gyorsabban otthagyod, annál kevesebbet buksz rajta.

Mert soha nem fog megváltozni.

Hidd el, tudom miről beszélek, egy hasonlóan lusta, pénzéhes nővel 4 évig éltem együtt, felépítettem a házát, eltartottam, mert dolgozni alig dolgozott, persze elegem volt sokszor ebből és sokszor ott akartam hagyni, de olyankor elővette a bociszemű önsajnáltató sírásrívást és hitegetett, hogy majd elmegy dolgozni, stb.

Én hülye barom hittem neki, és végül minimum 10 millióm bánta, hogy ilyen naív idióta voltam, meg persze engem is tönkretett lelkileg, ugyanaz, amit te is írtál, szorongás, pszichoszomatikus tünetek.

Fél év után ott kellett volna hagynom..

2016. nov. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!