Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ebben a háromszög...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a háromszögben? Ki kivel hogyan?

Figyelt kérdés

Ábel meleg, egyedül volt sokáig, de nagyon tetszik neki már vagy 2 éve Alex. Alexnek viszont szintén kb 2 éve van stabil bnője (Anna), akiért oda van, eddig úgy tudta mindenki, hogy falják egymást, és elég csúnyán beszél a melegekről amúgy.

Aztán jött a csavar, mindenkinek a hidegzuhany.


Volt halloweeni házibuli, mindenki elég részegen, és jött a meglepetés is, Alex és Ábel elvonultak kettesben, és elvoltak, de csak később derült ki, lényeg hogy aztán Ábelnél kötöttek ki, Alex reggel náluk józanodott, azaz megtört a jég, eddig tudta előadni a homofób macsót Alex. Amint kijózanodott, akkor persze jött a lelkiismeretfurdalás és a bujkálás.

Ezután mindig csak a következő sarkon várta meg Ábelt, nehogy a bnője gyanút fogjon, lényeg, jó pár hetet párhuzamosan volt bnője is és a pasija is.

Mint kiderült, páran azért sejtették, de mindenki csendben volt, sztem sajnálták Annát, mivel ő meg semmit se sejtett, aztán a fele társaság Annának drukkolt, a másik fele meg Ábelnak.


Most meg ott tartunk, hogy Alex apja is meglátta, ahogy smároltak Ábellel náluk, és megy a botrány, Anna folyamatosan sír, de már ott tart, hogy inkább legyenek akkor együtt Ábellal, mert nyilván vele soha nem lenne az igazi ez így. Szegény Alex teljesen összezavarodott, de bevallotta őszintén most már, hogy nem tudja mit tegyen, mert egyformán szerelmes Ábelbe is és Annába is, és nem tud választani. Úgyhogy most olyan drámai a hangulat, de legalább tiszta minden. És Annát is becsülöm, hogy így áll hozzá.


Szerintetek mi lesz most? Alex se sírt még soha ennyit, Ábel meg örül persze, csak ő se akarja, hogy miatta szakítsanak Annával végleg.


Ha tudja egy srác bnője, akkor is megcsalásnak gondolnátok egy párhuzamos kapcsolatot, ha fiú a harmadik? Mert páran ezt is mondták, hogy csak akkor lenne megcsalás, ha másik lánnyal tenné.



2016. nov. 14. 19:29
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
a neveket átírtam, nehogy esetleg vki ismerős olvassa ezt ...
2016. nov. 14. 19:30
 2/20 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. nov. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
ez nekem is eszembe jutott már ...
2016. nov. 14. 20:20
 4/20 anonim ***** válasza:
Tökmindegy a szerető neme, Annát átverték, nem egyezett bele egy hármasba.
2016. nov. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
oké de ha Alex mindkettőbe egyformán szerelmes, akkor melyiket kéne választania?
2016. nov. 14. 23:31
 6/20 anonim ***** válasza:

Alex egy bunkó paraszt.

Megérdemelné, hogy mind Ábel, mind Anna elküldje őt a retkes k anyukájába, hogy ott szórakozzon mások lelkével.

2016. nov. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
jó de az becsülendő benne h legalább őszintén megmondta a dolgokat és nem akar egy titkos második életet Anna mellett .. most nem? azért inkább ez a gyakoribb sztem ilyen esetekben
2016. nov. 15. 08:32
 8/20 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de semmi becsülendő nincs ebben. Az lett volna becsülendő, ha ott azon a bulin megálljt parancsol magának Alex (nem, az ivás nem mentség!!), másnap józanul végiggondolja a dolgokat, majd leül Annával beszélni, hogy most ezeket érzi, össze van zavarodva, mit tegyenek?


Ez így egy ordenáré hatalmas átverése mindenkinek, szóval egy pillanatig sem tudom sajnálni "szegény-szegény" Alexkét.

2016. nov. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
jó hát Alexnak se lehet könnyű ... én igazából azt csodálom h így kb 18-19 éves koráig ennyire el tudta fojtani h a bnője se sejtett semmit, és először elhinni se akartuk.
2016. nov. 15. 15:51
 10/20 anonim ***** válasza:
Szegény csaj... Amúgy tényleg ilyen hülye vagy? Kur.vára megcsalás, de hát a pasim hirtelen b.u.zi lesz, asszem ez lenne a legkisebb gondom...
2016. nov. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!