Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben? Össze vagyok zavarodva.

Figyelt kérdés

8 évig voltunk együtt az exbarátommal, együtt is éltünk, aztán megcsalt engem, én meg akartam volna beszélni, de kidobott, mert a másik nővel akart lenni (bár nem mondta így ki). Azt mondta sokat veszekedtem vele és féltékenykedtem és ez vezetett ide...


Azóta eltelt 3 hónap, ez idő alatt eleinte találkozgattunk, beszélgettünk, de nem volt semmi, így most azon vagyok, hogy kizárjam az életemből, hiába szeretem még mindig... De ő tovább ír meg hív. Van hogy beszélünk, utána 2-3 napig semmi életjel, vagy bulizik, haverozik, utána jön tőle egy sms (hiányzol, sokat gondolok rád, stb), amire én nem válaszolók és megint napokig semmi. Volt hogy eljött hozzám, hogy tudja hogy hibázott, sajnálja a dolgot, nem tud másra gondolni csak rám és a csajjal se volt semmi a szakítás akivel megcsalt. Sírt is, megölelt, meg minden, mint egy hősszerelmes, de azt nem mondta, hogy menjek vissza hozzá... Majd napokig megint semmi, csak látom hogy bulizik a haverokkal... Már elküldtem a francba, hogy hagyjon békén, de továbbra is ír, mindenféle piszlicsáré dolgok miatt...


Most ez mi? Szeret még vagy csak szórakozik? Mit tegyek? Az a baj, hogy még mindig szeretem, de félek...


2016. nov. 7. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szórakozik veled. Tartalék vagy, amíg nem lesz más. Küldd el a fenébe!
2016. nov. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még szerethet, viszont lehet magadnak tennél jót azzal ha elengednéd. Engem is megcsalt a barátom majd nem egyből de idővel ő szakított velem. Majd a szakítás után 3 hónap múlva vissza akarta könyörögni magát, megbánta, hiányoztam neki, találkozgattunk, sokat beszélgettünk viszont rájöttem, hogy semmit nem változott és sajnos minden ugyan olyan lenne mint régen. Én nem akartam újabb csalódások és szomorúság elé kitenni magam vele ezért megszakítottam vele a kapcsolatot pedig szerettem. Neked is ezt tanácsolnám, hagyd őt, ne engedd, hogy újra bántson és légy erős!
2016. nov. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hülye vagy, hogy még szóba állsz vele. Lépj tovább, őt meg ignoráld.
2016. nov. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tegnap előtt küldött egy sms-t, hogy hiányzom neki, rosszul van és szeret. Ma meg felhívott, de nem vettem fel...
2016. nov. 9. 14:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a baj az ilyen pasikkal hogy csak szexre kell a nő de felvàllalni màr nem tudja sehogysem !Ha téleg megbànta volna akkor azzal kezdi hogy kezdjük ujra és felvàllal nincs csajozàs!Az expasim is sokat sirt meg vàgta a szomorú fejet megbocsàtottam aztàn eltelt kb 2-3honap és simàn megcsalt !
2016. nov. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze azota doptam de az ilyen pasik nem vàltoznak !Előző voltam!
2016. nov. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!