Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ebben a háromszög...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a háromszögben? Ki kivel hogyan?

Figyelt kérdés

Ábel meleg, egyedül volt sokáig, de nagyon tetszik neki már vagy 2 éve Alex. Alexnek viszont szintén kb 2 éve van stabil bnője (Anna), akiért oda van, eddig úgy tudta mindenki, hogy falják egymást, és elég csúnyán beszél a melegekről amúgy.

Aztán jött a csavar, mindenkinek a hidegzuhany.


Volt halloweeni házibuli, mindenki elég részegen, és jött a meglepetés is, Alex és Ábel elvonultak kettesben, és elvoltak, de csak később derült ki, lényeg hogy aztán Ábelnél kötöttek ki, Alex reggel náluk józanodott, azaz megtört a jég, eddig tudta előadni a homofób macsót Alex. Amint kijózanodott, akkor persze jött a lelkiismeretfurdalás és a bujkálás.

Ezután mindig csak a következő sarkon várta meg Ábelt, nehogy a bnője gyanút fogjon, lényeg, jó pár hetet párhuzamosan volt bnője is és a pasija is.

Mint kiderült, páran azért sejtették, de mindenki csendben volt, sztem sajnálták Annát, mivel ő meg semmit se sejtett, aztán a fele társaság Annának drukkolt, a másik fele meg Ábelnak.


Most meg ott tartunk, hogy Alex apja is meglátta, ahogy smároltak Ábellel náluk, és megy a botrány, Anna folyamatosan sír, de már ott tart, hogy inkább legyenek akkor együtt Ábellal, mert nyilván vele soha nem lenne az igazi ez így. Szegény Alex teljesen összezavarodott, de bevallotta őszintén most már, hogy nem tudja mit tegyen, mert egyformán szerelmes Ábelbe is és Annába is, és nem tud választani. Úgyhogy most olyan drámai a hangulat, de legalább tiszta minden. És Annát is becsülöm, hogy így áll hozzá.


Szerintetek mi lesz most? Alex se sírt még soha ennyit, Ábel meg örül persze, csak ő se akarja, hogy miatta szakítsanak Annával végleg.


Ha tudja egy srác bnője, akkor is megcsalásnak gondolnátok egy párhuzamos kapcsolatot, ha fiú a harmadik? Mert páran ezt is mondták, hogy csak akkor lenne megcsalás, ha másik lánnyal tenné.



2016. nov. 14. 19:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Dehogy volt őszinte, lebukott. Ezért nem jár kitüntetés.
2016. nov. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

én tényleg nem értelek titeket. sztem meg épp az h őszinte volt. korábban nem volt semmi Ábellal és más fiúval se neki, csak Ábel volt oda érte.

úgyhogy max a vágyat titkolta, de azt maga előtt is.

amikor meg lett vmi, akkor elmondta. de egyébként most ti is miért támadjátok szegényt, megmondta, hogy mindkettőjükbe szerelmes. úgyhogy dehogy lett bu--i, nem is értem, ilyen hogy jut vki eszébe, főleg nem egyik napról a másikra :)

2016. nov. 16. 07:10
 13/20 anonim ***** válasza:

Megcsalás az, ha az állandó partnerén kívül mással alakít ki szorosabb testi és/vagy lelki kapcsolatot. Itt most ez történt, tehát megcsalta a barátnőjét, mindegy, hogy kivel.


A dolgot jelen esetben enyhíti, hogy Alex saját maga is most jött rá, hogy vannak biszexuális hajlamai, de ettől függetlenül ugyanúgy megcsalásról van szó.


Alex azért felettébb sáros a történetben, mert nem volt őszinte, egyáltalán. A barátnője elől bujkált, a másik srácot belerángatta egy titkos viszonyba effektíve, és _nem_ ő volt az, aki bevallott mindent, egyszerűen lebukott, és muszáj volt színre lépnie, hogy a még nagyobb botrányt elkerülje.

A balhé és sírás nagy részét megelőzhette volna, ha az ominózus buli után mind Annával, mind Ábellel letisztázza a dolgokat - és több ideje lett volna arra is, hogy kitalálja, hogyan vállalja fel magát mind a szülők, mind a nyilvánosság előtt. Ez most így minden résztvevőnek megalázó dolog.


Jelen esetben Annával semmiképp sem kellene folytatnia a kapcsolatot, mert a jelenlegi bizonytalan identitásában boldog nem lenne. Lehet, hogy megérné egy sráccal kipróbálnia a dolgot, akár Ábellel, akár valaki mással - de az a kapcsolat sem biztos, hogy tartósan működhetne.

Ez most egy ilyen időszak Alex életében, újra meg kell ismernie és elfogadnia magát, és kialakítani a nézeteit azt illetően, hogy képes-e a továbbiakban monogám kapcsolatra, és ha igen, akkor férfival vagy nővel képzeli el a jövőjét. Amíg ez nem tisztázódik, addig csak átmeneti lehet bármelyik kapcsolata.

2016. nov. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ábel helyében sem bíznék benne, mert rendben van, nem kell csak miattam előbújni, de ez nem jelenti, hogy mellettem egy barátnőt is hitegetnie kell.
2016. nov. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
na de ő most "előbújt" és azóta Ábellal van ... szóval ez a része nem kérdés már. csak valahogy nagyon hirtelen jött. hát érdekes vélemények.
2016. nov. 17. 01:10
 16/20 anonim ***** válasza:
Értjük, hogy nem volt könnyű helyzetben, de ettől még nem lesz helyes, amit tett.
2016. nov. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

oké, csak kérdés vajon más tett-e volna helyesebben ... azért necces dolog ez nálunk, szóval sajnos megértem azokat akik a végletekig rejtőzködnek és akár álbarátnőt is tartanak, ismerek pár olyan esetet amikor a srácot a melegsége miatt rúgták ki innen-onnan, meg hirtelen lekoptak a "jó barátok" stb, szóval izgi egy téma ez, mindenki nyomja h ugyan kérem, nincs itt semmi tabu és nem gond, aztán más a helyzet mikor konkrétan szembesülnek is vele, na meg ha a háta mögött beszélnek (volt szerencsém hallani is ilyet).

Nekem is szimpatikusabb, ha valaki nyíltan vállalja, na de azt is nézni kell, hol élünk ...

Őszintén, amíg vannak olyan esetek, hogy "én aztán tuti nem fogok egy bu--ival együtt tusolni edzés után", hát bizony kicsit megértem azokat, akiknek ez hatalmas gond és ők se tudják, mit tegyenek.


Na sebaj, azóta csend van, a kezdeti cirkuszok után elég szépen lecsendesedett minden, még a bnője is megbékült a helyzettel, és egész jól elvannak.

2016. nov. 19. 13:33
 18/20 anonim ***** válasza:
Ha félrelépnék is valahogy akaratom ellenére, arra semmilyen alkohol nem kényszerítene, hogy rögtön folytassam is a viszonyt anélkül, hogy a barátnőmmel szakítanék. A bujkálást megértem, de annyi józan eszem lenne, hogy ne nyilvános helyen essünk egymásnak, mert kétlem, hogy az apám kémkedne utánam, és egy szobában is rajtakapott volna minket.
2016. nov. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
cotangens alfa lesz a megoldás a háromszöges példára, de marha hosszú a szöveges rész nem vagyok benne biztos
2016. nov. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

igen abban igazad van persze, de nem nyilvános helyen volt egyik se.

az első egy házibuliban, ekkor volt a részeg egymásnak esés de ez is egy elvileg félreeső szobában, csak hát pont bement valaki ... még szerencse h akkor már csak csókolóztak, de ez mindegy is volt, mert szegény srác annyira merev részeg volt, h mikor próbáltuk kivinni, akkor is azt hajtogatta h "csak még egy csókot Ábel", enyhén néztek ...


az apja meg úgy volt h szintén külön szoba, becsukott ajtó, csak hát rosszkor nyitott be, de azt mondta úgy tudta h akkor nincs otthon. szóval hidd el, nekem őszintén elmesélte, nem volt szándékos lebukás egyik se.


hát ez van, de ahhoz képest elég gyorsan lezajlott a botrány, még csodálkozom is ... jó az is igaz h az átlagnál civilizáltabb a környezet, de még így is.

2016. nov. 19. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!