Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszaszerzés, hogyan tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszaszerzés, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Előzmények: http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkap..


Azóta sikerült beszélnünk és azt mondta megpróbál adni egy esélyt, de lassan akar ezzel haladni. Elhívtam mozizni, amibe belement, közben beszélgettünk még párszor telefonon és minden rendben volt, de facebookról továbbra is tiltva vagyok neki.


Minden jól ment, sokat mosolygott, nevetett a poénjaimon, stb. A film alatt is engedte, hogy a kezemet a combjára tegyem meg hogy odahajoljak hozzá. A filmben voltak ilyen meghatóbb jelenetek is (nő-férfi szerelmeskedés, család, kisbaba, stb) azokon láttam, hogy sírt meg elhúzódott. Hazavittem kocsival, közben elég csöndes volt. Szóba került, hogy estére mik a tervek, mert engem egyik haverom áthívott, hogy segíteni kell nekik. Ő meg mondta, hogy megy edzeni, aztán beül meginni valamit egy pasi ismerősével, de azt mondta nem akar a pasitól semmit, csak dumálnak... Mondtam, hogy akkor nem hívom, nem zavarom, de mondta hogy hívjam nyugodtan.


Hazahoztam, aztán adott két puszit meg megköszönte a mozit, én meg nem bírtam magammal, megöleltem és kérdeztem, hogy azért szeret-e még egy kicsit... Azt mondta igen, kicsit mosolygott, aztán kiszállt, integetett, majd elment, de láttam rajta, hogy szomorú...


Most ez mit jelent? Szeret még? Vagy miért sírt? Ezek alapján sikeres volt a találka? És mikor keressem újra?


2016. nov. 16. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Te megaláztad ezt a lányt. Nyilván szeret még, és most azt mérlegeli, hogy mi nyom többet a mérlegen, a szerelme vagy a büszkesége. Vívódik belül, és haragszik magára, amiért szóba áll veled, amiért hagyja, hogy a combjára tedd a kezed. Tudja, hogy csak olyan áron térhet vissza hozzád, hogy szembeköpi saját magát a tükörben. Onnantól, hogy visszafogad, nem fogja tudni többé büszke nőnek érezni magát. Olyan nővé teszi ezzel saját magát, akibe bele lehet rúgni, de aztán vissza lehet vásárolni egy kis sütivel és mozival. Megalkudjon önmagával, vagy felejtsen el végleg? Hát, én sem tudom, mit tennék a helyében.
2016. nov. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyílván szeret még. De sztem tuti fél hogy ezt újra el fogod játszani. Elhagyod egy másikért aki lekoptat aztán vissza akarod a régit kapni. Olyan ez mint a "ha nincs ló jó a szamár is" Gondolom ez is szarul esik neki.
2016. nov. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A csajszi gyötrődik, nyilvánvalóan szeret még téged, de közben fél, hogy eljátszod még egyszer ugyanazt..

Bár nem szoktam ilyeneket írni ezen az oldalon, de ha komolyan gondolod vele, akkor kapcsolj rá ezerrel és felejts el minden nőt, aki nem ő!!

2016. nov. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!