Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik az a szenvedélyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik az a szenvedélyes szerelem amit NApoleon és Josephin éreztek egymás iránt?

Figyelt kérdés
ne csak igent, nemet írjatok, hanem esetleg saját példát, ismert barátokat
2010. ápr. 29. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

igen:

Magdi néni - Vili bácsi

2010. ápr. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

igen:

Babi néni - Katona József

2010. ápr. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

igen

terriblek-csonkapici

2010. ápr. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem olyan ma már, mint a fehér holló. A mai fiataloknál, sőt már az előző korosztálynál (mai 40-50 évesek) nem hiszem. El nem tudom képzelni, hogy ma valaki élete végéig egyedül, társ nélkül éljen, mert elvesztette, akit szeretett. Hány olyan idős, öreg ember él, aki még fiatalon elvesztette szerelmét, házastársát, és soha senki más nem kellett Neki. Ezek olyan igazán nagy szerelmek lehettek. Ma már lassan szenzáció, ha valaki a 10. házassági évfordulóját meg tudja ünnepelni. Már, ha van esküvő, de a kapcsolatok sem olyan hosszú távúak. Bennünk kevesebb a szenvedély, tolerancia mint mondjuk 100 évvel ezelőtt volt. Igaz, hogy kevesebb az akadály is, ami miatt egy szerelem nem tudna kibontakozni. El tudod képzelni, hogy ma egy fiú 1-2 évig udvaroljon, aztán annak rendje-módja szerint megkérje a lány kezét, majd újabb 1-2 év múlva úgy vegye el feleségül, hogy az ártatlanságát a nászéjszakáig megőrizte? Lehet, hogy ezért volt nagyobb a szenvedély, mert sokkal kitartóbbnak kellett lenni mindkét félnek.

Viszont szerintem élő példa Károly herceg és Camilla esete. Szerencsétlen Károly mindvégig Camillát szerette, (pedig Diana tökéletes nő volt) viszont az etikett nem engedte, hogy elvegye feleségül. Mindenki Dianát sajnálta, mert csalta a férje, de én Károlyt szántam. Aztán szegény Diana elhunyt. Még így is sok-sok év kellett, hogy összeházasodhassanak. Na, ez egy mai szenvedélyes szerelem.

2010. ápr. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem létezik,ma már sajnos a szexuális vágyak kielégítéséről szól a szerelem,érzelmek nem nagyon vannak benne...
2010. ápr. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ki az a Napoleon és Josephin?
2010. ápr. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

a 12.43-as hozzászólónak nagyon köszönöm, hjogy komolyan vette a kérdésemet, jólesett olvasni válaszát

aki nem is tudja kik ők, az nézzen utána, megéri.

az első három hozzászóló meg nem is érdemel olyat.

2010. máj. 5. 19:30
 8/8 anonim válasza:
Oh, hát Napoleon aztán értett a nők nyelvén (mio dolce amore) (L) Mit nem adnék ha egyszer egy férfi olyan vágytól és szerelemtől fűtött leveleket írna nekem, mint amilyeneket ő írt az ő Szerencsecsillagához!:) Én hiszek benne hogy létezik, habár, még nem találkoztam vele...:(sajnos
2010. dec. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!