Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik szenvedélyes szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik szenvedélyes szerelem?

Figyelt kérdés
Én még nem találkoztam vele.
2007. okt. 31. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen létezik. Sajnálhatod, hogy még nem találkoztál ilyennel, de ne aggódj majd eljön a te időd is, majd akkor ha nem is számítassz rá.
2007. okt. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Majd fogsz! Hidd el!
2007. okt. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Van szenvedélyes szerelem. Eszméletlenül jó érzés, és előbb útobb te is megfogod tapasztalni, csak meg kell várni míg eljön. Nekem 28 évesen jött el, de megérte várni.
2007. okt. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Létezik szenvedélyes szerelem. Idővel te is meg fogod tapasztalni, és tudod hogy az az a valami... nekem mondhatjátok hogy fiatal vagyok. te 17 éves vagyok, és 7 éve szeretem a barátomat. 3 éve járunk de 1 éve komolyabban. most az eljegyzésnél tarunk lassan. SZENVEDTEM 4-5 évet értem, az öngyilkossági kisérletet is megjártam, de elmondhatom, hogy amit akartam azt elértem. Szerelmes vagyok, és engem is szeretnek. nem akárhogy. "tejben-vajban fürdök" ha ehet igy fogalmazni. " a remény hal meg utoljárra". Én joggal mondhatom, hogy az álmainkat SOHA ne adjuk fel, mert vanhogy csak az marad nekünk, de akkor is az éltet. Egyszer rátalálsz. Eddig 4-en irták hogy van Szenvedélyes szerlem, higgyél bennünk...
2007. nov. 1. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont egy olyan ember lett,akire nem is számítottam.Azzal keresett meg egy nálam7,5évvel idősebb férfi,h tanítsam meg íjászkodni."Mi baj lehete belőle!"

És most:

Az én szenvedélyes szerelmem itt aszik mellettem,és első gyermekünk pedig a pocimban mozgolódik.

Hidd el,eljön majd az ideje,de akkor nagyon vigyázz rá,mert nem lesz belőle sok az életed folyamán!

2007. nov. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vaaaan. igen, de sokszor viszonzatlan :(, én 1 éve szerelmes vagyok de sajnos hiába. úgy érzem sosem fog viszont szeretni. és a legrosszabb hogy úgy érzem, sosem fogom már elfelejteni. pedig 1 év még nem is hosszú idő.
2007. nov. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Ellelt 10 év azóta.

Egy kis felmérés, nem véletlenül keveredtem a 2007-es kérdésekhez. :-)


Azok, akik akkkor szerelmesek voltak ÉS a párjuk is volt az illető: most mi van veletek?

Így 10 évvel később és szenvedélyes szerelmet éreztek, vagy inkább másféle szeretet? A szenvedély nem hiányzik, vagy netán még mindig ezt mondjátok?


Megköszönöm ha válaszoltok, hasznos lenne nekem ( és a kis kutatásomhoz). Remélem erre téved legalább valamelyikőtök :)

2017. márc. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!