Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lépjek túl rajta?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl rajta? Miért teszi ezt velem? 18L

Figyelt kérdés

Volt barátommal évekig jártunk, sima kapcsolatban is majd távkapcsolatban. Első kapcsolata volt mindkettőnknek.

Sokat veszekedtünk már rég óta, mind a ketten a másikat hibáztattuk mindenért.

Végül írt egy olyat, hogy én úgy gondoltam ez nagyon sértő és úgymond szakítottam vele.

Hiába gondolkodtam már ezen jó ideje, hogy így kéne tennem bizonyos dolgok miatt, nem tettem mert ragaszkodtam hozzá.

Nem szakítottam egyébként rendesen, de ezt ő úgy fogta fel, és kb két nap múlva már össze jött egy ottani lánnyal.

Ez nekem nagyon fáj, nem tudom feldolgozni pláne első kapcsolat, és hogy így túl tud lépni több évnyi kapcsolaton az is rosszul esik.

Beszéltünk azóta többször, de mindig csak engem hibátzta, hogy én rontottam el, és hogy az új barátnővel mennyire jó minden, milyen boldogok, sose csalná meg, stb.

Én úgy érzem velem sosem volt ilyen, szerintem engem csalt már meg..


Nekem nincs még senkim, és ahogy ismerem magam nem is lesz jó ideig.

De hogy bírjam ezt ki? Hogyan nézzem végig a boldogságukat?

Nem bírom már tovább. Teljesen szét vagyok esve és ő a szakítás óta csak jó irányba fejlődik, én meg megyek egyre lejjebb.

Hogyan tovább?



2016. nov. 16. 18:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hogy vagy, Kérdező? :) -előző voltam..
2017. jan. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy kérdezed. Azóta kiderült, hogy azzal a lànnyal nem is járt csak féltékenyíteni akart. Majd úgy döntöttem jobb lesz nekem nélküle. Több mint egy hónapja szakítottunk ès teljesen jól érzem magam, túl vagyok rajta. :)
2017. jan. 27. 23:09
 13/13 anonim ***** válasza:

hmmm, én vagyok, ..féltékennyé akart tenni?? :D Ez jó..

Örülök hogy jól jöttél ki ebből, én is dobtam a "páromat",

állítólag Ady Endre is 10 évig imádva szerette Lédáját majd kegyetlenük, de nagyon..!:D hajította ki..

:D

Ilyen ez az élet, biztos fogsz találni mást.Ezekből a kapcsolatokból tanul az ember, amit majd később kamatoztathat.../önismeret, stb./ Sok sikert!

Jelenleg én is majd beledöglök :D de már rutinosan kezelem

....érdekes pont most bukkant fel a "betárazott" udvarlóm szóval..:P

2017. febr. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!